Gå til hovedindhold

Hewlett Packard Enterprise Hpe Aruba Networking Cx 6000 24p 10m/100m/1g Class4 Poe 4p Sfp 1g 370w Switch Administreret L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) 1u

Hewlett Packard EnterpriseEAN: 0190017785929
Pris fra 7.785 krtil 18.749 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 10.964 kr (58% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 6.073 kr 12. maj

Sammenlign priser på Hpe Aruba Networking Cx 6000 24p 10m/100m/1g Class4 Poe 4p Sfp 1g 370w Switch Administreret L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) 1u og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 7785 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HPE Aruba Networking CX 6000 24p 10M/100M/1G Class4 PoE 4p SFP 1G 370W Switch Switch 24-porte Gigabit Ethernet PoE+
7.785 kr
Til butik
HPE Aruba Networking CX 6000 24p 10M/100M/1G Class4 PoE 4p SFP 1G 370W Switch Switch 24-porte Gigabit Ethernet PoE+ billede

Produktinformation

HPE Aruba Networking CX 6000 24p 10M/100M/1G Class4 PoE 4p SFP 1G 370W Switch - Switch - Administreret - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP (uplink) - side til side-luftstrøm - monterbar på stativ, væg-monterbar - PoE+ (370 W) - BTO

Produktspecifikationer

Artikel nr.: R8N87B#ABB
EAN: 0190017785929
Varenr.: 1003855226
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba Networking CX 6000 24p 10M/100M/1G Class4 PoE 4p SFP 1G 370W Switch
7.821 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hpe Aruba Networking Cx 6000 24p 10m/100m/1g Class4 Poe 4p Sfp 1g 370w Switch Administreret L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) 1u
18.749 kr
Til butik
Hpe Aruba Networking Cx 6000 24p 10m/100m/1g Class4 Poe 4p Sfp 1g 370w Switch Administreret L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) 1u billede

Produktinformation

24 Gigabit PoE Class 4-porte med 370 W effektbudget holder enheder strømførte Fire 1G SFP-uplinks og L3-routing forenkler netværkssegmentering Cloud-, web- og CLI-administration giver fleksibel, centraliseret kontrol 56 Gbit/s switchingkapacitet og 41,6 Mpps gennemløb for stabil trafik 1,5 µs latenstid ved 1 Gbit/s med QoS og IGMP-snooping til realtidsapps...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HPE
Kategori: Switche
Artikel nr.: R8N87B#ABB
EAN: 0190017785929
Varenr.: 5020042715

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hpe Aruba Networking Cx 6000 24p 10m/100m/1g Class4 Poe 4p Sfp 1g 370w Switch Administreret L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) 1u koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hpe Aruba Networking Cx 6000 24p 10m/100m/1g Class4 Poe 4p Sfp 1g 370w Switch Administreret L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) 1u koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK7.785 kr7.785 krKøb
2Proshop DK7.821 kr7.821 krKøb
3Dustin DK18.749 kr18.835,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hpe Aruba Networking Cx 6000 24p 10m/100m/1g Class4 Poe 4p Sfp 1g 370w Switch Administreret L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) 1u

PriceData har fulgt prisen på Hpe Aruba Networking Cx 6000 24p 10m/100m/1g Class4 Poe 4p Sfp 1g 370w Switch Administreret L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) 1u i 113 dage. Laveste pris i perioden er 6.073 kr (registreret d. 12. maj 2026), højeste er 16.172 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.922 kr.

Den nuværende pris på 7.785 kr er 12% over normalprisen. Prisen er steget 27% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Hpe Aruba Networking Cx 6000 24p 10m/100m/1g Class4 Poe 4p Sfp 1g 370w Switch Administreret L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) 1u. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Hpe Aruba Networking Cx 6000 24p 10m/100m/1g Class4 Poe 4p Sfp 1g 370w Switch Administreret L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) 1u de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20267.785 kr9 kr (0%)
30. maj 20267.776 kr46 kr (1%)
29. maj 20267.822 kr823 kr (12%)
27. maj 20266.999 kr125 kr (2%)
20. maj 20266.874 kr76 kr (1%)
17. maj 20266.798 kr1 kr (0%)
16. maj 20266.799 kr43 kr (1%)
15. maj 20266.842 kr587 kr (9%)
14. maj 20266.255 kr86 kr (1%)
13. maj 20266.169 kr96 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret