Gå til hovedindhold

Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba Networking CX 6000 8p 10M/100M/1G Class4 PoE 2p SFP 1G 67W Switch - Switch - Administreret - 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x Gigabit SFP (uplink) - monterbar på stativ, væg-monterbar - PoE+ (67 W) - BTO

Hewlett Packard EnterpriseEAN: 0190017750262
Pris fra 2.708 krtil 5.775 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 3.067 kr (53% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HPE Aruba Networking CX 6000 8p 10M/100M/1G Class4 PoE 2p SFP 1G 67W Switch - Switch - Administreret - 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x Gigabit SFP (uplink) - monterbar på stativ, væg-monterbar - PoE+ (67 W) - BTO og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2708 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HPE Aruba Networking CX 6000 8p 10M/100M/1G Class4 PoE 2p SFP 1G 67W Switch - Switch - Administreret - 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x Gigabit SFP (uplink) - monterbar på stativ, væg-monterbar - PoE+ (67 W) - BTO
2.708 kr
Til butik
HPE Aruba Networking CX 6000 8p 10M/100M/1G Class4 PoE 2p SFP 1G 67W Switch - Switch - Administreret - 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x Gigabit SFP (uplink) - monterbar på stativ, væg-monterbar - PoE+ (67 W) - BTO billede

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Switches
Farve: 1
Artikel nr.: S4R23A#ACE
EAN: 0190017750262
Varenr.: 25160759
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hpe Aruba Cx6000 8xge 2xsfp Cl4 Poe 67w
2.869 kr
Til butik
Hpe Aruba Cx6000 8xge 2xsfp Cl4 Poe 67w billede

Produktinformation

8x Gigabit PoE Class4-porte med 67 W budget til at drive access points og telefoner To 1G SFP-uplinks giver fleksibel fiber- eller kobberforbindelse Administreret L2-funktionssæt med ACL'er og QoS sikrer forudsigelig trafik Administrer via Aruba Central, web-GUI eller CLI for enkel implementering 1U rackmonteret design, lav latenstid 3,2 µs, 20 Gb switchkapacitet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HPE
Kategori: Switche
Artikel nr.: S4R23A#ABB
EAN: 0190017750262
Varenr.: 5020085935
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HPE Aruba Networking CX 6000 8p 10M/100M/1G Class4 PoE 2p SFP 1G 67W Switch Switch 8-porte Gigabit Ethernet PoE+
3.383 kr
Til butik
HPE Aruba Networking CX 6000 8p 10M/100M/1G Class4 PoE 2p SFP 1G 67W Switch Switch 8-porte Gigabit Ethernet PoE+ billede

Produktinformation

HPE Aruba Networking CX 6000 8p 10M/100M/1G Class4 PoE 2p SFP 1G 67W Switch - Switch - Administreret - 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x Gigabit SFP (uplink) - monterbar på stativ, væg-monterbar - PoE+ (67 W) - BTO

Produktspecifikationer

Artikel nr.: S4R23A#ABB
EAN: 0190017750262
Varenr.: 1003862093
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba Networking CX 6000 8p 10M/100M/1G Class4 PoE 2p SFP 1G 67W Switch
5.775 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HPE Aruba Networking CX 6000 8p 10M/100M/1G Class4 PoE 2p SFP 1G 67W Switch - Switch - Administreret - 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x Gigabit SFP (uplink) - monterbar på stativ, væg-monterbar - PoE+ (67 W) - BTO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HPE Aruba Networking CX 6000 8p 10M/100M/1G Class4 PoE 2p SFP 1G 67W Switch - Switch - Administreret - 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x Gigabit SFP (uplink) - monterbar på stativ, væg-monterbar - PoE+ (67 W) - BTO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK2.708 kr2.708 krKøb
2Dustin DK2.869 kr2.955,25 krKøb
3CompuMail DK3.383 kr3.383 krKøb
4Proshop DK5.775 kr5.775 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HPE Aruba Networking CX 6000 8p 10M/100M/1G Class4 PoE 2p SFP 1G 67W Switch - Switch - Administreret - 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x Gigabit SFP (uplink) - monterbar på stativ, væg-monterbar - PoE+ (67 W) - BTO

PriceData har fulgt prisen på HPE Aruba Networking CX 6000 8p 10M/100M/1G Class4 PoE 2p SFP 1G 67W Switch - Switch - Administreret - 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x Gigabit SFP (uplink) - monterbar på stativ, væg-monterbar - PoE+ (67 W) - BTO i 116 dage. Laveste pris i perioden er 2.705 kr (registreret d. 28. februar 2026), højeste er 7.725 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.513 kr.

Den nuværende pris på 2.708 kr er 23% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for HPE Aruba Networking CX 6000 8p 10M/100M/1G Class4 PoE 2p SFP 1G 67W Switch - Switch - Administreret - 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x Gigabit SFP (uplink) - monterbar på stativ, væg-monterbar - PoE+ (67 W) - BTO. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for HPE Aruba Networking CX 6000 8p 10M/100M/1G Class4 PoE 2p SFP 1G 67W Switch - Switch - Administreret - 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x Gigabit SFP (uplink) - monterbar på stativ, væg-monterbar - PoE+ (67 W) - BTO de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20262.708 kr161 kr (6%)
21. maj 20262.869 kr63 kr (2%)
17. maj 20262.806 kr63 kr (2%)
16. apr. 20262.869 kr161 kr (6%)
15. apr. 20262.708 kr161 kr (6%)
11. apr. 20262.869 kr62 kr (2%)
10. apr. 20262.931 kr62 kr (2%)
4. apr. 20262.869 kr157 kr (6%)
2. apr. 20262.712 kr157 kr (5%)
28. mar. 20262.869 kr62 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret