Gå til hovedindhold

Hansgrohe Crometta 85 håndbruser 1jet Green EcoSmart+, krom

HansgroheSanitetEAN: 4011097570105
Pris fra 242 krtil 370 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 128 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 224 kr 8. apr.

Sammenlign priser på Hansgrohe Crometta 85 håndbruser 1jet Green EcoSmart+, krom og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 242 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Hansgrohe Crometta 85 Green håndbruser 6 l/min
242 kr
Til butik
Hansgrohe Crometta 85 Green håndbruser 6 l/min billede

Produktinformation

Hansgrohe Crometta 85 Green håndbruser 6 l/min Farve: krom bruserstørrelse: 85 mm stråletype: normalstråle maksimal gennemstrømsmængde (ved 3 bar): 5,7 l/min med indvendig vandføring skylbar smudsfangsi tilslutningsgevind G ½ HG. nr.: 28561000 Teknologie...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Bruserhoved & håndbrusere
EAN: 4011097570105
Varenr.: 46731
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe Crometta 85 håndbruser, vandbesparende, krom
-4%269 kr
Før 279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hansgrohe Crometta 85 håndbruser, vandbesparende, krom billede

Produktinformation

Hansgrohe Crometta 85 vandbesparende håndbruser med enkel Rain-stråle Crometta 85 Green fra Hansgrohe er en kompakt og effektiv håndbruser med normalstråle og en diameter på 85 mm. Med EcoSmart+ teknologi bruger den kun 6 liter vand i minuttet ved 3 bar...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Brus
Farve: chrome
Størrelse: 85 mm
EAN: 4011097570105
Varenr.: 738451104
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Hansgrohe Crometta 85 håndbruser, vandbesparende, krom
269 kr
Til butik
Hansgrohe Crometta 85 håndbruser, vandbesparende, krom billede

Produktinformation

Hansgrohe Crometta 85 Green Håndbruser.ProduktspecifikationerEcosmart vandspareteknologi QuickClean rengøringsfunktionBruserstørrelse: 85 mm Stråletype: normalstråle Vandforbrug ved minimum funktionsdygtig vandtryk: 5,7 l/min maksimal gennemstrømsmængde (...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Brus & afskærmning
Farve: chrome
Størrelse: 85 mm
EAN: 4011097570105
Varenr.: 738451104
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
hansGrohe Crometta 85 Håndbruser 1jet Green 6 l/min
291 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Hansgrohe Crometta 85 håndbruser 1jet Green EcoSmart+, krom
314,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hansgrohe Crometta 85 håndbruser, vandbesparende, krom
319 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe Crometta 85 Green håndbruser, 1 stråletype, krom
370 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hansgrohe Crometta 85 håndbruser 1jet Green EcoSmart+, krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hansgrohe Crometta 85 håndbruser 1jet Green EcoSmart+, krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk242 kr242 krKøb
2LavprisVVS269 kr269 krKøb
3CompletVVS269 kr269 krKøb
4CS MEGASTORE DK291 kr330 krKøb
5EL-GROSSISTEN314,5 kr314,5 krKøb
6BilligVVS DK319 kr319 krKøb
7Proshop DK370 kr409 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hansgrohe Crometta 85 håndbruser 1jet Green EcoSmart+, krom

PriceData har fulgt prisen på Hansgrohe Crometta 85 håndbruser 1jet Green EcoSmart+, krom i 181 dage. Laveste pris i perioden er 224 kr (registreret d. 12. marts 2026), højeste er 269 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 236 kr.

Den nuværende pris på 242 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Hansgrohe Crometta 85 håndbruser 1jet Green EcoSmart+, krom. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Hansgrohe Crometta 85 håndbruser 1jet Green EcoSmart+, krom de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026242 kr27 kr (10%)
24. maj 2026269 kr27 kr (11%)
8. maj 2026242 kr12 kr (5%)
6. maj 2026230 kr39 kr (14%)
5. maj 2026269 kr39 kr (17%)
24. apr. 2026230 kr3 kr (1%)
23. apr. 2026233 kr3 kr (1%)
18. apr. 2026230 kr2 kr (1%)
17. apr. 2026232 kr8 kr (4%)
8. apr. 2026224 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret