Gå til hovedindhold

HANSGrohe Crometta 1Jet Ø100 mm håndbruser i hvid/krom med 1 strålefunktion

HansgroheSanitetEAN: 4011097780672
Pris fra 156,38 krtil 212 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 55,62 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 148 kr 15. mar.

Sammenlign priser på HANSGrohe Crometta 1Jet Ø100 mm håndbruser i hvid/krom med 1 strålefunktion og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 156.38 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Hansgrohe Crometta håndbruser 1jet, hvid/krom
156,38 kr
Til butik
Hansgrohe Crometta håndbruser 1jet, hvid/krom billede

Produktinformation

Hansgrohe Crometta En uforskammet behagelig brusefornøjelse!Med Crometta håndbruseren får du en bruser, der giver dig mere komfort og større bruseglæde i hverdagen. Den store håndbruser giver med sin Rain stråle en yderst blød og behagelig stråle. Cromet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HANSGROHE
EAN: 4011097780672
Varenr.: 15843148431695
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Hansgrohe Crometta 1jet hndbruser, 100 mm, hvid/krom
162 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Hansgrohe Crometta 1jet håndbruser
162 kr
Til butik
Hansgrohe Crometta 1jet håndbruser billede

Produktinformation

Hansgrohe Crometta 1jet håndbruser Med Crometta 1jet håndbruserne fra Hansgrohe får du prisvindende design til en attraktiv pris. Brusehovedet på 100 mm i diameter skaber en blød bruseregn. Derudover er den selvfølgelig udstyret med Hansgrohes QuickClean-...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Bruserhoved & håndbrusere
EAN: 4011097780672
Varenr.: 1392128
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Crometta 1Jet Håndbruser Hvid/Krom
170,39 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HANSGrohe Crometta 1Jet Ø100 mm håndbruser i hvid/krom med 1 strålefunktion
171 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Crometta 1jet håndbruser hvid/krom
171,25 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Hansgrohe Håndbruser Crometta 1jet Krom/hvid
209,95 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe Crometta håndbruser, 1 stråletype, hvid/krom
212 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HANSGrohe Crometta 1Jet Ø100 mm håndbruser i hvid/krom med 1 strålefunktion koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HANSGrohe Crometta 1Jet Ø100 mm håndbruser i hvid/krom med 1 strålefunktion koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN156,38 kr156,38 krKøb
2WATTOO.DK162 kr162 krKøb
3Elvvs.dk162 kr162 krKøb
4Billigelogvvs.dk170,39 kr170,39 krKøb
5CS MEGASTORE DK171 kr210 krKøb
6MaintainIt171,25 kr171,25 krKøb
7Homeshop DK209,95 kr209,95 krKøb
8Proshop DK212 kr251 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HANSGrohe Crometta 1Jet Ø100 mm håndbruser i hvid/krom med 1 strålefunktion

PriceData har fulgt prisen på HANSGrohe Crometta 1Jet Ø100 mm håndbruser i hvid/krom med 1 strålefunktion i 181 dage. Laveste pris i perioden er 140 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 161,98 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 150 kr.

Den nuværende pris på 156,38 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for HANSGrohe Crometta 1Jet Ø100 mm håndbruser i hvid/krom med 1 strålefunktion. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for HANSGrohe Crometta 1Jet Ø100 mm håndbruser i hvid/krom med 1 strålefunktion de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 2026156,38 kr5,6 kr (3%)
11. maj 2026161,98 kr6,98 kr (5%)
9. maj 2026155 kr6,67 kr (4%)
7. maj 2026148,33 kr6,67 kr (4%)
6. maj 2026155 kr6,67 kr (4%)
23. apr. 2026148,33 kr6,67 kr (4%)
22. apr. 2026155 kr6,67 kr (4%)
19. apr. 2026148,33 kr1,67 kr (1%)
18. apr. 2026150 kr1,67 kr (1%)
15. apr. 2026148,33 kr1,67 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret