Gå til hovedindhold

Græstrimmer Bosch AdvancedShear 18V-10 - ledningsfri kombisaks, uden batteri

BoschRedskaberEAN: 4059952558417
Pris fra 596 krtil 909,95 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 313,95 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 581 kr 31. mar.

Sammenlign priser på Græstrimmer Bosch AdvancedShear 18V-10 - ledningsfri kombisaks, uden batteri og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 596 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch Advanced Shear 18V-10 Græsklipper/skrubber-kombi Elektrisk
596 kr
Til butik
Bosch Advanced Shear 18V-10 Græsklipper/skrubber-kombi Elektrisk billede

Produktinformation

Bosch Advanced Shear 18V-10 - Græsklipper/skrubber-kombi - ledningfri - intet batteri - 20 cm - tandmellemrum: 8 mm - 1.45 kg

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 0600857001
EAN: 4059952558417
Varenr.: 999867868
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch AKKU MULTIKLIPPER ADV SHEAR 18V SOLO - SOLO
629 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Advanced Shear 18V-10 (SOLO)
633 kr
Til butik
Bosch Advanced Shear 18V-10 (SOLO) billede

Produktinformation

Den alsidige batteridrevne AdvancedShear 18V-10 er designet til betjening med én hånd og har klinger til formning og pleje eller kantklipning og trimning. Som følge af 18V POWER FOR ALL-batteriet leverer den den bedste klippeydelse i sin klasse. Det patenterede Anti Blocking System og de dobbeltslebne klinger i schweizerkvalitet giver en imponerende præcision samt kontinuerlig klipning uden at gå fast ved tykke grene. Denne græs- og beskæresaks har en batteridriftstid på op til 85 minutter, hvilket gør det nemmere at opnå den perfekte have.

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Vaerktoej
Artikel nr.: 0600857001
EAN: 4059952558417
Varenr.: 2963447
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Bosch Avanceret saks 18V-10 (uden batteri)
656 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Græstrimmer Bosch AdvancedShear 18V-10 - ledningsfri kombisaks, uden batteri
-17%689 kr
Før 829 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Græstrimmer Bosch AdvancedShear 18V-10 - ledningsfri kombisaks, uden batteri
-16%709 kr
Før 849 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch Akku Multiklipper Adv Shear 18V Solo - 0600857001
730 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch Advanced Shear 18V-10 Græsklipper/skrubber-kombi Elektrisk
739 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch - Advanced Shear 18v-10 (batteri Medfølger Ikke )
909,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Græstrimmer Bosch AdvancedShear 18V-10 - ledningsfri kombisaks, uden batteri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Græstrimmer Bosch AdvancedShear 18V-10 - ledningsfri kombisaks, uden batteri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK596 kr596 krKøb
2CS MEGASTORE DK629 kr668 krKøb
3Proshop DK633 kr672 krKøb
4Teknikproffset DK656 kr715 krKøb
5Boligcenter DK689 kr689 krKøb
6Vivas DK709 kr778 krKøb
7Homeshop DK730 kr730 krKøb
8Ultrashop739 kr739 krKøb
9Gucca.dk909,95 kr909,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Græstrimmer Bosch AdvancedShear 18V-10 - ledningsfri kombisaks, uden batteri

PriceData har fulgt prisen på Græstrimmer Bosch AdvancedShear 18V-10 - ledningsfri kombisaks, uden batteri i 172 dage. Laveste pris i perioden er 580 kr (registreret d. 4. februar 2026), højeste er 667 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 626 kr.

Den nuværende pris på 596 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Græstrimmer Bosch AdvancedShear 18V-10 - ledningsfri kombisaks, uden batteri. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Græstrimmer Bosch AdvancedShear 18V-10 - ledningsfri kombisaks, uden batteri de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026596 kr1 kr (0%)
25. maj 2026595 kr3 kr (1%)
23. maj 2026592 kr3 kr (1%)
22. maj 2026595 kr1 kr (0%)
11. apr. 2026596 kr31 kr (5%)
9. apr. 2026627 kr5 kr (1%)
8. apr. 2026632 kr6 kr (1%)
3. apr. 2026626 kr45 kr (8%)
31. mar. 2026581 kr45 kr (7%)
29. mar. 2026626 kr45 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret