Gå til hovedindhold

Græstrimmer og busk-/græssaks 18V - Bosch AdvancedShear 18V-10 (20 cm)

BoschRedskaberEAN: 4059952558400
Pris fra 924 krtil 1.419 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 495 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 810 kr 24. apr.

Sammenlign priser på Græstrimmer og busk-/græssaks 18V - Bosch AdvancedShear 18V-10 (20 cm) og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 924 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch Advanced Shear 18V-10 Græsklipper/skrubber-kombi Elektrisk
924 kr
Til butik
Bosch Advanced Shear 18V-10 Græsklipper/skrubber-kombi Elektrisk billede

Produktinformation

Bosch Advanced Shear 18V-10 - Græsklipper/skrubber-kombi - ledningfri - 18 V - 2 Ah - 20 cm - tandmellemrum: 8 mm - 1.45 kg

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 0600857000
EAN: 4059952558400
Varenr.: 999867867
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch genopladeligt batteri MULTICLIPPER ADV SHEAR 18V 2,0AH
995 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Græstrimmer og busk-/græssaks 18V - Bosch AdvancedShear 18V-10 (20 cm)
-18%1.059 kr
Før 1.289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Græstrimmer og busk-/græssaks 18V - Bosch AdvancedShear 18V-10 (20 cm) billede

Produktinformation

Bosch Advanced Shear 18V-10 - Græsklipper/skrubber-kombi - ledningfri - 18 V - 2 Ah - 20 cm - tandmellemrum: 8 mm - 1.45 kgGenereltLedningsfri: JaMotortype: ElektriskProdukttype: Græsklipper/skrubber-kombiTrimmer/savKlinge: 10 cm x 20 cmTandmellemrum: 8 mmBatteriDriftstid (op til): 85 min.Forsynet spænding: 18 VGenopladningstid: 2 time(r)Kapacitet: 2 AhDiverseGaranti: 2 år/3 år med produktregistreringInkluderet tilbehør: Græsklinge (10 cm), buskadsklinge (20 cm)Overensstemmelsesstandarder: EN 60745Støj- og vibrationsoplysninger: Vibration / græsklipper: 2.5 m/s² / usikkerhed K: 1.5 m/s² | Vibration / kratklipper: 2.5 m/s² / usikkerhed K: 1.5 m/s² | Lydtryk / kratklipper: 59 dB(A) / usikkerhed K: 3 dB | Lydstyrke / kratklipper: 80 dB(A) / usikkerhed K: 3 dB | Lydtryk / græsklMål og vægtBredde: 10.5 cmDybde: 46.2 cmHøjde: 16.3 cmVægt: 1.45 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Kategori: Græstrimmere og Buskryddere
Vægt: 2.45g
EAN: 4059952558400
Varenr.: 1814325
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Græstrimmer og busk-/græssaks 18V - Bosch AdvancedShear 18V-10 (20 cm)
-18%1.079 kr
Før 1.309 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch Advanced Shear 18V-10 Græsklipper/skrubber-kombi Elektrisk
1.169 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Advanced Shear 18V-10
1.224 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch Batteridrevet Multiklippersæt Advanced Shear 18v-10
1.369,95 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch Akku Multiklipper Adv Shear 18V 2,0ah - 0600857000
1.419 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Græstrimmer og busk-/græssaks 18V - Bosch AdvancedShear 18V-10 (20 cm) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Græstrimmer og busk-/græssaks 18V - Bosch AdvancedShear 18V-10 (20 cm) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK924 kr924 krKøb
2CS MEGASTORE DK995 kr995 krKøb
3Boligcenter DK1.059 kr1.059 krKøb
4Vivas DK1.079 kr1.148 krKøb
5Ultrashop1.169 kr1.169 krKøb
6Proshop DK1.224 kr1.224 krKøb
7Gucca.dk1.369,95 kr1.369,95 krKøb
8Homeshop DK1.419 kr1.419 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Græstrimmer og busk-/græssaks 18V - Bosch AdvancedShear 18V-10 (20 cm)

PriceData har fulgt prisen på Græstrimmer og busk-/græssaks 18V - Bosch AdvancedShear 18V-10 (20 cm) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 809 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 1.014 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 931 kr.

Den nuværende pris på 924 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Græstrimmer og busk-/græssaks 18V - Bosch AdvancedShear 18V-10 (20 cm). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Græstrimmer og busk-/græssaks 18V - Bosch AdvancedShear 18V-10 (20 cm) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026924 kr6 kr (1%)
29. maj 2026930 kr19 kr (2%)
27. maj 2026911 kr13 kr (1%)
26. maj 2026924 kr13 kr (1%)
23. maj 2026911 kr6 kr (1%)
22. maj 2026917 kr39 kr (4%)
20. maj 2026956 kr57 kr (6%)
16. maj 20261.013 kr1 kr (0%)
15. maj 20261.014 kr1 kr (0%)
2. maj 20261.013 kr201 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret