Gå til hovedindhold

DeWALT DCMASBC1N-XJ tilbehør til kratskærer & kantklipper Buskrydderklinge

DeWALTRedskaberEAN: 5035048737101
Pris fra 680 krtil 1.150 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 470 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 644 kr 2. apr.

Sammenlign priser på DeWALT DCMASBC1N-XJ tilbehør til kratskærer & kantklipper Buskrydderklinge og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 680 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DeWALT DCMASBC1N-XJ tilbehør til kratskærer & kantklipper Buskrydderklinge
680 kr
Til butik
DeWALT DCMASBC1N-XJ tilbehør til kratskærer & kantklipper Buskrydderklinge billede

Produktinformation

DeWALT DCMASBC1N-XJ. Produkttype: Buskrydderklinge, Produktfarve: Sort, Materiale: Stål. Klinge længde: 20 cm

Produktspecifikationer

Mærke: DeWALT
Artikel nr.: DCMASBC1N-XJ
EAN: 5035048737101
Varenr.: 1001614577
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeWALT DCMASBC1N-XJ, Buskrydderklinge, Sort, Stål, 54 V, 20 cm
804 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Græstrimmer- og buskrydder-tilbehør DeWALT - børstekniv, 20 cm
-13%839 kr
Før 969 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Græstrimmer- og buskrydder-tilbehør DeWALT - børstekniv, 20 cm billede

Produktinformation

Fordele ved græstrimmer tilbehør fra DeWALTGør din havepleje lettere med dette robuste tilbehør til græstrimmer og buskrydder. Den effektive børstekniv i stål giver præcis trimning langs kanter og omkring buske, så du får et pænt og velholdt resultat. Med en bladlængde på 20 cm er den velegnet til målrettet rydning af tæt græs og let krat.Til hvem og til hvadPerfekt til gør‑det‑selv haveejere og professionelle, der ønsker et pålideligt stykke udstyr i sort, solid udførsel. Tilbehøret passer til systemer med 54 V batteriplatform, så du kan vedligeholde haven uden ledninger og med høj mobilitet.Produkttype: Børstekniv (til græstrimmer/buskrydder)Bladlængde: 20 cmMateriale: StålFarve: SortBatterispænding: 54 VOverensstemmelse: CEGaranti: 1 år...

Produktspecifikationer

Mærke: Dewalt
Kategori: Græstrimmere og Buskryddere
Vægt: 6.21g
EAN: 5035048737101
Varenr.: 1908915
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Græstrimmer- og buskrydder-tilbehør DeWALT - børstekniv, 20 cm
-13%859 kr
Før 989 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
DeWALT 20 Cm Klinge, Kraftig Gearbox - DCMASBC1N-XJ
1.150 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWALT DCMASBC1N-XJ tilbehør til kratskærer & kantklipper Buskrydderklinge koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWALT DCMASBC1N-XJ tilbehør til kratskærer & kantklipper Buskrydderklinge koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK680 kr680 krKøb
2CS MEGASTORE DK804 kr843 krKøb
3Boligcenter DK839 kr839 krKøb
4Vivas DK859 kr938 krKøb
5Homeshop DK1.150 kr1.150 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DeWALT DCMASBC1N-XJ tilbehør til kratskærer & kantklipper Buskrydderklinge

PriceData har fulgt prisen på DeWALT DCMASBC1N-XJ tilbehør til kratskærer & kantklipper Buskrydderklinge i 172 dage. Laveste pris i perioden er 644 kr (registreret d. 30. marts 2026), højeste er 1.099 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 707 kr.

Den nuværende pris på 680 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for DeWALT DCMASBC1N-XJ tilbehør til kratskærer & kantklipper Buskrydderklinge. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for DeWALT DCMASBC1N-XJ tilbehør til kratskærer & kantklipper Buskrydderklinge de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026680 kr11 kr (2%)
22. maj 2026669 kr1 kr (0%)
18. maj 2026668 kr18 kr (3%)
17. maj 2026650 kr2 kr (0%)
16. maj 2026652 kr2 kr (0%)
14. maj 2026650 kr2 kr (0%)
13. maj 2026652 kr1 kr (0%)
9. maj 2026653 kr4 kr (1%)
2. maj 2026649 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026650 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret