Gå til hovedindhold

Bosch - Græstrimmer Advancedgrasscut 36v-33 Solo (batteri Ikke Inkluderet)

BoschRedskaberKulfri motorHavetrimning og vedligeholdelseEAN: 4059952569444

Bosch AdvancedGrassCut 36V-33 med kulfri motor og 33cm skærediameter. Perfekt til både lettere og krævende trimmeopgaver med lang batterilevetid. Læs mere

Pris fra 1.122 krtil 1.995 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 873 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.102 kr 22. apr.

Sammenlign priser på Bosch - Græstrimmer Advancedgrasscut 36v-33 Solo (batteri Ikke Inkluderet) og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1122 kr. 12 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch AdvancedGrassCut 36V-33 Græstrimmer Elektrisk
1.122 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Bosch Græstrimmer AdvancedGrassCut 36V-33 SOLO (batteri medfølger ikke)
1.279 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Græstrimmer Bosch AdvancedGrassCut 36V-33 - ledningsfri 33 cm
-24%1.289 kr
Før 1.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Græstrimmer Bosch AdvancedGrassCut 36V-33 - ledningsfri 33 cm
-24%1.309 kr
Før 1.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch AdvancedGrassCut 36V-33 Græstrimmer Elektrisk
1.379 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Adv. Græstrimmer 33cm u. batteri - 36V
1.379 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch AKKU GRÆSTRIMMER ADV 33CM 36V SOLO - SOLO
1.478 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch Akku Græstrimmer Adv 33cm 36v Solo - 06008C1K01
1.767 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch - Græstrimmer Advancedgrasscut 36v-33 Solo (batteri Ikke Inkluderet)
1.769,95 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch AdvancedGrassCut 36V-33 (SOLO)
1.879 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Adv. Græstrimmer 33 cm uden batteri - 36V
1.975 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Bosch Græstrimmer 330mm uden batteri - 36V
1.995 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch - Græstrimmer Advancedgrasscut 36v-33 Solo (batteri Ikke Inkluderet) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch - Græstrimmer Advancedgrasscut 36v-33 Solo (batteri Ikke Inkluderet) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.122 kr1.122 krKøb
2Teknikproffset DK1.279 kr1.348 krKøb
3Boligcenter DK1.289 kr1.289 krKøb
4Vivas DK1.309 kr1.378 krKøb
5Ultrashop1.379 kr1.379 krKøb
6LavprisVærktøj1.379 kr1.379 krKøb
7CS MEGASTORE DK1.478 kr1.677 krKøb
8Homeshop DK1.767 kr1.767 krKøb
9Gucca.dk1.769,95 kr1.769,95 krKøb
10Proshop DK1.879 kr1.879 krKøb
11LavprisVVS1.975 kr1.975 krKøb
12BilligVVS DK1.995 kr1.995 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Bosch AdvancedGrassCut 36V-33

Bosch

Bosch AdvancedGrassCut 36V-33 med kulfri motor og 33cm skærediameter. Perfekt til både lettere og krævende trimmeopgaver med lang batterilevetid.

• græstrimmer
• bosch trimmer
• batteriværktøj
• haveværktøj
• 36v
• advancedgrasscut
• kulfri motor
• Havetrimning og vedligeholdelse
• Kulfri motor

Beskrivelse

Bosch AdvancedGrassCut 36V-33 er en kraftfuld batteridrevet græstrimmer designet til både lettere og krævende havetrimning. Med sin kulfri motor leverer den høj ydelse og lang levetid, mens det 33cm skærediameter sikrer effektiv trimning af græs, ukrudt og brændenælder. Constant Electronic teknologien justerer automatisk kraften til opgaven, og Syneon Technology leverer optimal balance mellem kraft og udholdenhed. Det ergonomiske design reducerer træthed ved længerevarende brug, og EasyWind-spolen gør det nemt at udskifte klippesnor. Som del af Bosch 36V POWER FOR ALL systemet er batteriet kompatibelt med alle Bosch 36V haveværktøjer.

Specifikationer

motor:Kulfri motor
vægt:3,9 kg
teknologi:Constant Electronic + Syneon Technology
tilbehør:Papæske, skuldersele
batteritid:65 min
batteritype:Lithium-ion
skæresystem:Pro-Tap
trådlængde:3 m
trådtykkelse:2,4 mm
skærediameter:33 cm
batterikapacitet:2Ah
batterispænding:36V

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Medfølger batteri og oplader?

Nej, batteri og oplader sælges separat. Produktet er kompatibelt med alle Bosch 36V POWER FOR ALL batterier.

Hvor langt kan jeg trimme med ét batteri?

Med et 2Ah batteri kan du trimme i cirka 65 minutter afhængigt af græssets tæthed og trimmeintensitet.

Kan den klare tykt græs og ukrudt?

Ja, den kulfri motor og Pro-Tap skæresystem er designet til både lettere og krævende trimmeopgaver inklusiv tykt græs og brændenælder.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch - Græstrimmer Advancedgrasscut 36v-33 Solo (batteri Ikke Inkluderet)

PriceData har fulgt prisen på Bosch - Græstrimmer Advancedgrasscut 36v-33 Solo (batteri Ikke Inkluderet) i 179 dage. Laveste pris i perioden er 1.020 kr (registreret d. 7. januar 2026), højeste er 1.183 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.128 kr.

Den nuværende pris på 1.122 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Bosch - Græstrimmer Advancedgrasscut 36v-33 Solo (batteri Ikke Inkluderet). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Bosch - Græstrimmer Advancedgrasscut 36v-33 Solo (batteri Ikke Inkluderet) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 20261.122 kr20 kr (2%)
22. apr. 20261.102 kr81 kr (7%)
21. apr. 20261.183 kr81 kr (7%)
25. mar. 20261.102 kr82 kr (8%)
7. jan. 20261.020 kr82 kr (7%)
26. dec. 20251.102 kr53 kr (5%)
17. dec. 20251.049 kr112 kr (10%)
16. dec. 20251.161 kr24 kr (2%)
14. dec. 20251.137 kr8 kr (1%)
13. dec. 20251.145 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret