Gå til hovedindhold

Bosch Akku Græstrimmer Univ 260mm 18V 2,0ah - 06008C1D03

BoschRedskaberEAN: 4059952614489
Pris fra 1.189 krtil 1.544 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 355 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.185 kr 26. apr.

Sammenlign priser på Bosch Akku Græstrimmer Univ 260mm 18V 2,0ah - 06008C1D03 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1189 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch AKKU GRÆSTRIMMER UNIV 260MM 18V 2,0AH
1.189 kr
Til butik
Bosch AKKU GRÆSTRIMMER UNIV 260MM 18V 2,0AH billede

Produktspecifikationer

Kategori: Græstrimmere
Farve: 4
Artikel nr.: 06008C1D03
EAN: 4059952614489
Varenr.: 7813437
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Universal GrassCut 18V-260 2.0AH
1.226 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch UniversalGrassCut 18V-260 Græstrimmer Elektrisk
1.327 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch Akku Græstrimmer Univ 260mm 18V 2,0ah - 06008C1D03
1.544 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Akku Græstrimmer Univ 260mm 18V 2,0ah - 06008C1D03 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Akku Græstrimmer Univ 260mm 18V 2,0ah - 06008C1D03 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.189 kr1.189 krKøb
2Proshop DK1.226 kr1.226 krKøb
3CompuMail DK1.327 kr1.327 krKøb
4Homeshop DK1.544 kr1.544 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch Akku Græstrimmer Univ 260mm 18V 2,0ah - 06008C1D03

PriceData har fulgt prisen på Bosch Akku Græstrimmer Univ 260mm 18V 2,0ah - 06008C1D03 i 145 dage. Laveste pris i perioden er 1.185 kr (registreret d. 21. april 2026), højeste er 1.236 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.213 kr.

Den nuværende pris på 1.189 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Bosch Akku Græstrimmer Univ 260mm 18V 2,0ah - 06008C1D03. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Bosch Akku Græstrimmer Univ 260mm 18V 2,0ah - 06008C1D03 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. apr. 20261.189 kr4 kr (0%)
26. apr. 20261.185 kr41 kr (3%)
23. apr. 20261.226 kr41 kr (3%)
21. apr. 20261.185 kr41 kr (3%)
20. apr. 20261.226 kr37 kr (3%)
19. apr. 20261.189 kr37 kr (3%)
13. apr. 20261.226 kr37 kr (3%)
10. apr. 20261.189 kr37 kr (3%)
5. apr. 20261.226 kr9 kr (1%)
2. apr. 20261.235 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret