Gå til hovedindhold

Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 60 W, 10 Gbit/s, Power Delivery, 3 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt

GoobayKablerEAN: 4040849742088
Pris fra 63 krtil 99 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 36 kr (36% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 60 W, 10 Gbit/s, Power Delivery, 3 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 63 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay 74208 USB3.2 60W USB-C Kabel 3 m
63 kr
Til butik
goobay 74208 USB3.2 60W USB-C Kabel 3 m billede

Produktinformation

goobay - USB-kabel - 24 pin USB-C (han) til 24 pin USB-C (han) - 3 m - USB3.2 10 Gbit/s - USB Power Delivery (60 W) - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 74208
EAN: 4040849742088
Varenr.: 1002426677
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
goobay 74208 USB3.2 60W USB-C Kabel 3 m
79 kr
Til butik
goobay 74208 USB3.2 60W USB-C Kabel 3 m billede

Produktinformation

USB-C Kabel - USB 3.2 60 W 10 Gbps Power Deli Oplev hurtigheden og fleksibiliteten med vores USB-C Kabel USB 3.2, designet til at understøtte op til 60 W power delivery og imponerende dataoverførselshastigheder på op til 10 Gbps. Dette kabel er ideelt til...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Kameratilslutning & Kabler
EAN: 4040849742088
Varenr.: 72833
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB-C kabel 3 m - Goobay 74208, USB 3.2, 60 W, 10 Gbit/s
79 kr
Til butik
USB-C kabel 3 m - Goobay 74208, USB 3.2, 60 W, 10 Gbit/s billede

Produktinformation

goobay - USB-kabel - 24 pin USB-C (han) til 24 pin USB-C (han) - 3 m - USB3.2 10 Gbit/s - USB Power Delivery (60 W) - sortFunktionerKabeltype: Rundt kabelMaksimal dataoverførselshastighed: 10 Gbit/sek.Produktfarve: SortStik 1: USB CStik 1 formfaktor: LigeStik 1 køn: HanstikStik 2: USB CStik 2 formfaktor: LigeStik 2 køn: HanstikUSB strømforsyning: JaUSB strømforsyning op til: 60 WUSB version: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)Vægt & størrelserKabellængde: 3 mEmballage indholdAntal pr. pakke: 1 stk...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Kabler
Vægt: 0.13g
EAN: 4040849742088
Varenr.: 1815179
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 60 W, 10 Gbit/s, Power Delivery, 3 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt
-28%93 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB-C kabel 3 m - Goobay 74208, USB 3.2, 60 W, 10 Gbit/s
99 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 60 W, 10 Gbit/s, Power Delivery, 3 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 60 W, 10 Gbit/s, Power Delivery, 3 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK63 kr63 krKøb
2Ultrashop79 kr79 krKøb
3Boligcenter DK79 kr79 krKøb
4Teknikproffset DK93 kr142 krKøb
5Vivas DK99 kr168 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 60 W, 10 Gbit/s, Power Delivery, 3 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt

PriceData har fulgt prisen på Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 60 W, 10 Gbit/s, Power Delivery, 3 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt i 86 dage. Den nuværende pris er 63 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 60 W, 10 Gbit/s, Power Delivery, 3 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 60 W, 10 Gbit/s, Power Delivery, 3 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar. 202663 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret