Gå til hovedindhold

Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 60 W, 5 Gbit/s, Power Delivery, 2 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt

GoobayKablerEAN: 4040849747281
Pris fra 40 krtil 69 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 29 kr (42% besparelse)

Sammenlign priser på Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 60 W, 5 Gbit/s, Power Delivery, 2 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 40 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay 74728 USB3.2 60W USB-C Kabel 2 m
40 kr
Til butik
goobay 74728 USB3.2 60W USB-C Kabel 2 m billede

Produktinformation

goobay - USB-kabel - 24 pin USB-C (han) til 24 pin USB-C (han) - 2 m - USB3.2 5 Gbit/s - USB Power Delivery (60 W) - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 74728
EAN: 4040849747281
Varenr.: 1002426719
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB-C kabel 2 m - Goobay USB 3.2, 5 Gbit/s, Power Delivery 60 W
49 kr
Til butik
USB-C kabel 2 m - Goobay USB 3.2, 5 Gbit/s, Power Delivery 60 W billede

Produktinformation

goobay - USB-kabel - 24 pin USB-C (han) til 24 pin USB-C (han) - 2 m - USB3.2 5 Gbit/s - USB Power Delivery (60 W) - sortFunktionerKabeltype: Rundt kabelProduktfarve: SortStik 1: USB CStik 1 formfaktor: LigeStik 1 køn: HanstikStik 2: USB CStik 2 formfaktor: LigeStik 2 køn: HanstikThunderbolt udgave: 3Thunderbolt-teknologi: JaUSB strømforsyning op til: 60 WUSB version: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)Vægt & størrelserKabellængde: 2 mEmballage indholdAntal pr. pakke: 1 stk...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Kabler
Vægt: 0.08g
EAN: 4040849747281
Varenr.: 1819501
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
goobay 74728 USB3.2 60W USB-C Kabel 2 m
59 kr
Til butik
goobay 74728 USB3.2 60W USB-C Kabel 2 m billede

Produktinformation

USB-C Kabel USB 3.2 60 W 5 Gbits Power Delivery Oplev den nyeste teknologi med vores USB-C Kabel USB 3.2, der understøtter op til 60 W Power Delivery. Dette kabel er ideelt til hurtig opladning og dataoverførsel med hastigheder op til 5 Gbits. Uanset om d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Kameratilslutning & Kabler
EAN: 4040849747281
Varenr.: 72817
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 60 W, 5 Gbit/s, Power Delivery, 2 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt
-36%63 kr
Før 99 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB-C kabel 2 m - Goobay USB 3.2, 5 Gbit/s, Power Delivery 60 W
69 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 60 W, 5 Gbit/s, Power Delivery, 2 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 60 W, 5 Gbit/s, Power Delivery, 2 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK40 kr40 krKøb
2Boligcenter DK49 kr49 krKøb
3Ultrashop59 kr59 krKøb
4Teknikproffset DK63 kr112 krKøb
5Vivas DK69 kr138 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 60 W, 5 Gbit/s, Power Delivery, 2 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt

PriceData har fulgt prisen på Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 60 W, 5 Gbit/s, Power Delivery, 2 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt i 180 dage. Laveste pris i perioden er 40 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 59 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 50 kr.

Den nuværende pris på 40 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 60 W, 5 Gbit/s, Power Delivery, 2 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 60 W, 5 Gbit/s, Power Delivery, 2 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. dec. 202540 kr19 kr (32%)
5. dec. 202559 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret