Gå til hovedindhold

Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 60 W, 5 Gbit/s, Power Delivery, 1 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt

GoobayKablerEAN: 4040849747267
Pris fra 32 krtil 59 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 27 kr (46% besparelse)

Sammenlign priser på Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 60 W, 5 Gbit/s, Power Delivery, 1 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 32 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay 74726 USB3.2 60W USB-C Kabel 1 m
32 kr
Til butik
goobay 74726 USB3.2 60W USB-C Kabel 1 m billede

Produktinformation

goobay - USB-kabel - 24 pin USB-C (han) til 24 pin USB-C (han) - 1 m - USB3.2 5 Gbit/s - USB Power Delivery (60 W) - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 74726
EAN: 4040849747267
Varenr.: 1002426717
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
goobay 74726 USB3.2 60W USB-C Kabel 1 m
39 kr
Til butik
goobay 74726 USB3.2 60W USB-C Kabel 1 m billede

Produktinformation

Oplev den helt nye USB-C Cable USB 32 60 W 5 Gbits Power Delivery, perfekt til at opfylde dit behov for hurtig og effektiv dataoverførsel samt opladning. Med et varenummer på 4040849747267 er dette kabel designet til at understøtte op til 60 W strømleveri...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Kabler & Stik til Computer
EAN: 4040849747267
Varenr.: 72804
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB-C kabel 1 m - Goobay USB 3.2, 60 W Power Delivery
39 kr
Til butik
USB-C kabel 1 m - Goobay USB 3.2, 60 W Power Delivery billede

Produktinformation

goobay - USB-kabel - 24 pin USB-C (han) til 24 pin USB-C (han) - 1 m - USB3.2 5 Gbit/s - USB Power Delivery (60 W) - sortFunktionerKabeltype: Rundt kabelMaksimal dataoverførselshastighed: 5 Gbit/sek.Produktfarve: SortStik 1: USB CStik 1 formfaktor: LigeStik 1 køn: HanstikStik 2: USB CStik 2 formfaktor: LigeStik 2 køn: HanstikThunderbolt udgave: 4Thunderbolt-teknologi: JaUSB strømforsyning op til: 60 WUSB version: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)Vægt & størrelserKabellængde: 1 mEmballage indholdAntal pr. pakke: 1 stk...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Kabler
Vægt: 0.04g
EAN: 4040849747267
Varenr.: 1819255
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 60 W, 5 Gbit/s, Power Delivery, 1 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt
-46%48 kr
Før 89 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB-C kabel 1 m - Goobay USB 3.2, 60 W Power Delivery
59 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 60 W, 5 Gbit/s, Power Delivery, 1 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 60 W, 5 Gbit/s, Power Delivery, 1 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK32 kr32 krKøb
2Ultrashop39 kr39 krKøb
3Boligcenter DK39 kr39 krKøb
4Teknikproffset DK48 kr97 krKøb
5Vivas DK59 kr128 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 60 W, 5 Gbit/s, Power Delivery, 1 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt

PriceData har fulgt prisen på Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 60 W, 5 Gbit/s, Power Delivery, 1 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt i 121 dage. Laveste pris i perioden er 32 kr (registreret d. 3. februar 2026), højeste er 39 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 36 kr.

Den nuværende pris på 32 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 60 W, 5 Gbit/s, Power Delivery, 1 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 60 W, 5 Gbit/s, Power Delivery, 1 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. feb. 202632 kr7 kr (18%)
2. feb. 202639 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret