Gå til hovedindhold

Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 60 W, 10 Gbit/s, Power Delivery, 1,5 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt

GoobayKablerEAN: 4040849742064
Pris fra 40 krtil 69 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 29 kr (42% besparelse)

Sammenlign priser på Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 60 W, 10 Gbit/s, Power Delivery, 1,5 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 40 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay 74206 USB3.2 60W USB-C Kabel 1.5 m
40 kr
Til butik
goobay 74206 USB3.2 60W USB-C Kabel 1.5 m billede

Produktinformation

goobay - USB-kabel - 24 pin USB-C (han) til 24 pin USB-C (han) - 1.5 m - USB3.2 10 Gbit/s - USB Power Delivery (60 W) - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 74206
EAN: 4040849742064
Varenr.: 1002426675
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB-C kabel 1,5 m - Goobay 74206, USB 3.2, 60 W, 10 Gbit/s
-17%49 kr
Før 59 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
USB-C kabel 1,5 m - Goobay 74206, USB 3.2, 60 W, 10 Gbit/s billede

Produktinformation

goobay - USB-kabel - 24 pin USB-C (han) til 24 pin USB-C (han) - 1.5 m - USB3.2 10 Gbit/s - USB Power Delivery (60 W) - sortFunktionerKabeltype: Rundt kabelMaksimal dataoverførselshastighed: 10 Gbit/sek.Produktfarve: SortStik 1: USB BStik 1 formfaktor: LigeStik 1 køn: HanstikStik 2: USB CStik 2 formfaktor: LigeStik 2 køn: HanstikUSB strømforsyning: JaUSB strømforsyning op til: 60 WUSB version: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)Vægt & størrelserKabellængde: 1,5 mEmballage indholdAntal pr. pakke: 1 stk...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Kabler
Vægt: 0.06g
EAN: 4040849742064
Varenr.: 1815264
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Goobay 74206, 1,5 m, USB B, USB C, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 10 Gbit/sek, Sort
57 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
goobay 74206 USB3.2 60W USB-C Kabel 1.5 m
59 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 60 W, 10 Gbit/s, Power Delivery, 1,5 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt
-35%64 kr
Før 99 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB-C kabel 1,5 m - Goobay 74206, USB 3.2, 60 W, 10 Gbit/s
-13%69 kr
Før 79 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 60 W, 10 Gbit/s, Power Delivery, 1,5 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 60 W, 10 Gbit/s, Power Delivery, 1,5 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK40 kr40 krKøb
2Boligcenter DK49 kr49 krKøb
3CS MEGASTORE DK57 kr96 krKøb
4Ultrashop59 kr59 krKøb
5Teknikproffset DK64 kr113 krKøb
6Vivas DK69 kr138 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 60 W, 10 Gbit/s, Power Delivery, 1,5 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt

PriceData har fulgt prisen på Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 60 W, 10 Gbit/s, Power Delivery, 1,5 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt i 163 dage. Laveste pris i perioden er 38 kr (registreret d. 22. december 2025), højeste er 40 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 39 kr.

Den nuværende pris på 40 kr er 3% over normalprisen. Der er registreret 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 60 W, 10 Gbit/s, Power Delivery, 1,5 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 60 W, 10 Gbit/s, Power Delivery, 1,5 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. dec. 202540 kr2 kr (5%)
22. dec. 202538 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret