Gå til hovedindhold

Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 60 W, 5 Gbit/s, Power Delivery, 0,5 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt

GoobayKablerEAN: 4040849746987
Pris fra 28 krtil 59 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 31 kr (53% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 60 W, 5 Gbit/s, Power Delivery, 0,5 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 28 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay 74698 USB3.2 60W USB-C Kabel 0.5 m
28 kr
Til butik
goobay 74698 USB3.2 60W USB-C Kabel 0.5 m billede

Produktinformation

goobay - USB-kabel - 24 pin USB-C (han) til 24 pin USB-C (han) - 0.5 m - USB3.2 5 Gbit/s - USB Power Delivery (60 W) - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 74698
EAN: 4040849746987
Varenr.: 1002426716
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
goobay 74698 USB3.2 60W USB-C Kabel 0.5 m
39 kr
Til butik
goobay 74698 USB3.2 60W USB-C Kabel 0.5 m billede

Produktinformation

USB-C Kabel USB 3.2 60 W 5 Gbps Power Delivery Oplev den perfekte løsning til hurtig opladning og dataoverførsel med vores USB-C Kabel USB 3.2. Dette kabel understøtter en kraftfuld 60 W opladning og en dataoverførsel på op til 5 Gbps, hvilket gør det ide...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Kameratilslutning & Kabler
EAN: 4040849746987
Varenr.: 72809
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB-C kabel 0,5 m - Goobay USB 3.2, 60 W PD
39 kr
Til butik
USB-C kabel 0,5 m - Goobay USB 3.2, 60 W PD billede

Produktinformation

goobay - USB-kabel - 24 pin USB-C (han) til 24 pin USB-C (han) - 0.5 m - USB3.2 5 Gbit/s - USB Power Delivery (60 W) - sortFunktionerKabeltype: Rundt kabelMaksimal dataoverførselshastighed: 5 Gbit/sek.Produktfarve: SortStik 1: USB CStik 1 formfaktor: LigeStik 1 køn: HanstikStik 2: USB CStik 2 formfaktor: LigeStik 2 køn: HanstikThunderbolt udgave: 4Thunderbolt-teknologi: JaUSB strømforsyning op til: 60 WUSB version: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)Vægt & størrelserKabellængde: 0,5 mEmballage indholdAntal pr. pakke: 1 stk...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Kabler
Vægt: 0.03g
EAN: 4040849746987
Varenr.: 1819370
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 60 W, 5 Gbit/s, Power Delivery, 0,5 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt
-39%48 kr
Før 79 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB-C kabel 0,5 m - Goobay USB 3.2, 60 W PD
59 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 60 W, 5 Gbit/s, Power Delivery, 0,5 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 60 W, 5 Gbit/s, Power Delivery, 0,5 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK28 kr28 krKøb
2Ultrashop39 kr39 krKøb
3Boligcenter DK39 kr39 krKøb
4Teknikproffset DK48 kr97 krKøb
5Vivas DK59 kr128 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 60 W, 5 Gbit/s, Power Delivery, 0,5 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt

PriceData har fulgt prisen på Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 60 W, 5 Gbit/s, Power Delivery, 0,5 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt i 86 dage. Den nuværende pris er 28 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 60 W, 5 Gbit/s, Power Delivery, 0,5 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 60 W, 5 Gbit/s, Power Delivery, 0,5 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar. 202628 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret