Gå til hovedindhold

Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, rød, 5 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A)

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849916250
Pris fra 40 krtil 89 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 49 kr (55% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, rød, 5 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 40 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay CAT 7 SFTP, PiMF 5m Patchkabel Rød
40 kr
Til butik
goobay CAT 7 SFTP, PiMF 5m Patchkabel Rød billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 5 m - SFTP, PiMF - CAT 7 - halogenfri, formet - rød

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 91625
EAN: 4040849916250
Varenr.: 988908100
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel CAT 7 S/FTP 5 m - Goobay - rød
-34%49 kr
Før 74 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Netværkskabel CAT 7 S/FTP 5 m - Goobay - rød billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 5 m - SFTP, PiMF - CAT 7 - halogenfri, formet - rødGenereltAfskærmningsmateriale: Folie, flettetAWG American Wire Gauge: 26/7Belagt stikforbindelse: GuldEgenskaber: HalogenfriformetSmalpresaflastninglængdeindikationFarve: RødKappemateriale: Low Smoke Zero Halogen (LSZH)Længde: 5 mLedninger pr. kabel: 8 ledningerNetværkskabeltype: Patchkabel - CAT 7Par pr. kabel: 4 parTeknologi: SFTP, PiMFForbindelseForbindelsesled: RJ-45 - hanStikforbindelse (anden ende): RJ-45 - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: TIA/EIA-568 - op til 600 MHzPakketype: En gros...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.17g
EAN: 4040849916250
Varenr.: 1809294
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
goobay CAT 7 SFTP, PiMF 5m Patchkabel Rød
59 kr
Til butik
goobay CAT 7 SFTP, PiMF 5m Patchkabel Rød billede

Produktinformation

Opdag den høje ydeevne med goobay CAT 7 SFTP PiMF 5m Patchkabel i rødt. Dette kvalitetskabel er designet til at imødekomme kravene fra moderne netværk og leverer hastigheder på op til 10 Gbit/s. Med sin Skærmede Twisted Pair (S/FTP) konstruktion og PiMF t...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler (RJ45)
EAN: 4040849916250
Varenr.: 93687
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel CAT 7 S/FTP 5 m - Goobay - rød
-27%69 kr
Før 94 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, rød, 5 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A)
-46%70 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 7 S/FTP - Rød - 5m
89 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, rød, 5 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, rød, 5 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK40 kr40 krKøb
2Boligcenter DK49 kr49 krKøb
3Ultrashop59 kr59 krKøb
4Vivas DK69 kr138 krKøb
5Teknikproffset DK70 kr119 krKøb
6Proshop DK89 kr128 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, rød, 5 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A)

PriceData har fulgt prisen på Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, rød, 5 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A) i 87 dage. Den nuværende pris er 40 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, rød, 5 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, rød, 5 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar. 202640 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret