Gå til hovedindhold

Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, grøn, 15 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A)

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849916496
Pris fra 90 krtil 159 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 69 kr (43% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, grøn, 15 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 90 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay CAT 7 SFTP, PiMF 15m Patchkabel Grøn
90 kr
Til butik
goobay CAT 7 SFTP, PiMF 15m Patchkabel Grøn billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - SFTP, PiMF - CAT 7 - halogenfri, formet, knastfri - grøn

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 91649
EAN: 4040849916496
Varenr.: 988908124
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Goobay CAT 7 S/FTP PiMF netværkskabel 15 m - grøn
-8%109 kr
Før 119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Goobay CAT 7 S/FTP PiMF netværkskabel 15 m - grøn billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 15 m - SFTP, PiMF - CAT 7 - halogenfri, formet, knastfri - grønGenereltAfskærmningsmateriale: Folie, flettetAWG American Wire Gauge: 26/7Belagt stikforbindelse: GuldEgenskaber: HalogenfriformetknastfripresaflastninglængdeindikationFarve: GrønKabel længde: 15 mKappemateriale: Low Smoke Zero Halogen (LSZH)Ledninger pr. kabel: 8 ledningerNetværkskabeltype: Patchkabel - CAT 7Par pr. kabel: 4 parTeknologi: SFTP, PiMFForbindelseForbindelsesled: RJ-45 - hanStikforbindelse (anden ende): RJ-45 - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: TIA/EIA-568 - op til 600 MHzPakketype: En gros...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.5g
EAN: 4040849916496
Varenr.: 2013056
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
goobay CAT 7 SFTP, PiMF 15m Patchkabel Grøn
119 kr
Til butik
goobay CAT 7 SFTP, PiMF 15m Patchkabel Grøn billede

Produktinformation

goobay CAT 7 SFTP PiMF 15m Patchkabel Grn Oplev den overlegen hastighed og pålidelighed med goobay CAT 7 SFTP PiMF patchkablet. Dette 15 meter lange kabel er designet til at levere hurtigere dataoverførsel op til 10 Gbps, hvilket gør det ideelt til stream...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler (RJ45)
EAN: 4040849916496
Varenr.: 116439
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, grøn, 15 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A)
-39%121 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Goobay CAT 7 S/FTP PiMF netværkskabel 15 m - grøn
-7%129 kr
Før 139 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 7 S/FTP - Grøn - 15m
159 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, grøn, 15 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, grøn, 15 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK90 kr90 krKøb
2Boligcenter DK109 kr109 krKøb
3Ultrashop119 kr119 krKøb
4Teknikproffset DK121 kr170 krKøb
5Vivas DK129 kr198 krKøb
6Proshop DK159 kr198 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, grøn, 15 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A)

PriceData har fulgt prisen på Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, grøn, 15 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A) i 21 dage. Laveste pris i perioden er 90 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 113 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 102 kr.

Den nuværende pris på 90 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, grøn, 15 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, grøn, 15 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 202690 kr23 kr (20%)
14. maj 2026113 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret