Gå til hovedindhold

Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, grøn, 10 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A)

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849916403
Pris fra 63 krtil 129 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 66 kr (51% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, grøn, 10 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 63 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay CAT 7 SFTP, PiMF 10m Patchkabel Grøn
63 kr
Til butik
goobay CAT 7 SFTP, PiMF 10m Patchkabel Grøn billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 10 m - SFTP, PiMF - CAT 7 - halogenfri, formet - grøn

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 91640
EAN: 4040849916403
Varenr.: 988908115
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel CAT 7 S/FTP 10 m - Goobay - grøn
-31%79 kr
Før 114 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Netværkskabel CAT 7 S/FTP 10 m - Goobay - grøn billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 10 m - SFTP, PiMF - CAT 7 - halogenfri, formet - grønGenereltAfskærmningsmateriale: Folie, flettetAWG American Wire Gauge: 26/7Belagt stikforbindelse: GuldEgenskaber: HalogenfriformetSmalpresaflastninglængdeindikationFarve: GrønKappemateriale: Low Smoke Zero Halogen (LSZH)Længde: 10 mLedninger pr. kabel: 8 ledningerNetværkskabeltype: Patchkabel - CAT 7Par pr. kabel: 4 parTeknologi: SFTP, PiMFForbindelseForbindelsesled: RJ-45 - hanStikforbindelse (anden ende): RJ-45 - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: TIA/EIA-568 - op til 600 MHzPakketype: En gros...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.32g
EAN: 4040849916403
Varenr.: 1809674
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
goobay CAT 7 SFTP, PiMF 10m Patchkabel Grøn
79 kr
Til butik
goobay CAT 7 SFTP, PiMF 10m Patchkabel Grøn billede

Produktinformation

Goobay CAT 7 SFTP PiMF 10m Patchkabel - Grøn Oplev hurtige og stabile internetforbindelser med Goobay CAT 7 SFTP PiMF 10m Patchkabel. Dette kabel er designet til at understøtte høje datahastigheder og er ideelt til både hjemme- og kontorbrug. Med en længd...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler (RJ45)
EAN: 4040849916403
Varenr.: 93688
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, grøn, 10 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A)
-45%93 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel CAT 7 S/FTP 10 m - Goobay - grøn
-26%99 kr
Før 134 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 7 S/FTP - Grøn - 10m
129 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, grøn, 10 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, grøn, 10 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK63 kr63 krKøb
2Boligcenter DK79 kr79 krKøb
3Ultrashop79 kr79 krKøb
4Teknikproffset DK93 kr142 krKøb
5Vivas DK99 kr168 krKøb
6Proshop DK129 kr168 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, grøn, 10 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A)

PriceData har fulgt prisen på Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, grøn, 10 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A) i 87 dage. Den nuværende pris er 63 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, grøn, 10 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, grøn, 10 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar. 202663 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret