Gå til hovedindhold

Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, gul, 2 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A)

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849916021
Pris fra 22 krtil 103 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 81 kr (79% besparelse)

Sammenlign priser på Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, gul, 2 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 22 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay CAT 7 SFTP, PiMF 2m Patchkabel Yellow
22 kr
Til butik
goobay CAT 7 SFTP, PiMF 2m Patchkabel Yellow billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 2 m - SFTP, PiMF - CAT 7 - halogenfri, formet, knastfri - gul

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 91602
EAN: 4040849916021
Varenr.: 988908077
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel CAT 7 S/FTP 2 m - Goobay (gul)
-15%29 kr
Før 34 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Netværkskabel CAT 7 S/FTP 2 m - Goobay (gul) billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 2 m - SFTP, PiMF - CAT 7 - halogenfri, formet, knastfri - gulGenereltAfskærmningsmateriale: Folie, flettetAWG American Wire Gauge: 26/7Belagt stikforbindelse: GuldEgenskaber: HalogenfriformetknastfripresaflastninglængdeindikationFarve: GulKappemateriale: Low Smoke Zero Halogen (LSZH)Længde: 2 mLedninger pr. kabel: 8 ledningerNetværkskabeltype: Patchkabel - CAT 7Par pr. kabel: 4 parTeknologi: SFTP, PiMFForbindelseForbindelsesled: RJ-45 - hanStikforbindelse (anden ende): RJ-45 - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: TIA/EIA-568 - op til 600 MHzPakketype: En gros...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 1g
EAN: 4040849916021
Varenr.: 1808819
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
goobay CAT 7 SFTP, PiMF 2m Patchkabel Yellow
29 kr
Til butik
goobay CAT 7 SFTP, PiMF 2m Patchkabel Yellow billede

Produktinformation

goobay CAT 7 SFTP, PiMF 2m Patchkabel Gul Oplev højhastighedsforbindelse med goobay CAT 7 SFTP patchkablet i en skarp gul farve. Dette 2 meter lange kabel er designet til at håndtere dataoverførsler op til 10 Gbps, hvilket gør det ideelt til både hjemmene...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler
EAN: 4040849916021
Varenr.: 38078
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, gul, 2 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A)
-64%36 kr
Før 99 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel CAT 7 S/FTP 2 m - Goobay (gul)
-9%49 kr
Før 54 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 7 S/FTP - Gul - 2m
69 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 2 m - SFTP, PiMF - CAT 7 - halogenfri, formet, knastfri - gul
103 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, gul, 2 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, gul, 2 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK22 kr22 krKøb
2Boligcenter DK29 kr29 krKøb
3Ultrashop29 kr29 krKøb
4Teknikproffset DK36 kr85 krKøb
5Vivas DK49 kr118 krKøb
6Proshop DK69 kr108 krKøb
7CS MEGASTORE DK103 kr142 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, gul, 2 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A)

PriceData har fulgt prisen på Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, gul, 2 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A) i 164 dage. Laveste pris i perioden er 20 kr (registreret d. 22. december 2025), højeste er 22 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 21 kr.

Den nuværende pris på 22 kr er 5% over normalprisen. Der er registreret 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, gul, 2 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, gul, 2 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. dec. 202522 kr2 kr (10%)
22. dec. 202520 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret