Gå til hovedindhold

Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, grøn, 20 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A)

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849916588
Pris fra 109 krtil 189 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 80 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 108 kr 13. maj

Sammenlign priser på Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, grøn, 20 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 109 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay CAT 7 SFTP, PiMF 20m Patchkabel Grøn
109 kr
Til butik
goobay CAT 7 SFTP, PiMF 20m Patchkabel Grøn billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - SFTP, PiMF - CAT 7 - halogenfri, formet - grøn

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 91658
EAN: 4040849916588
Varenr.: 988908133
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Goobay 91658, 20 m, Cat7, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45, Grøn
110 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel CAT 7 S/FTP 20 m - Goobay - grøn
-34%129 kr
Før 194 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Netværkskabel CAT 7 S/FTP 20 m - Goobay - grøn billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 20 m - SFTP, PiMF - CAT 7 - halogenfri, formet - grønGenereltAfskærmningsmateriale: Folie, flettetAWG American Wire Gauge: 26/7Belagt stikforbindelse: GuldEgenskaber: HalogenfriformetSmalpresaflastninglængdeindikationFarve: GrønKappemateriale: Low Smoke Zero Halogen (LSZH)Længde: 20 mLedninger pr. kabel: 8 ledningerNetværkskabeltype: Patchkabel - CAT 7Par pr. kabel: 4 parTeknologi: SFTP, PiMFForbindelseForbindelsesled: RJ-45 - hanStikforbindelse (anden ende): RJ-45 - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: TIA/EIA-568 - op til 600 MHzPakketype: En gros...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.7g
EAN: 4040849916588
Varenr.: 1810006
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
goobay CAT 7 SFTP, PiMF 20m Patchkabel Grøn
139 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, grøn, 20 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A)
-41%146 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel CAT 7 S/FTP 20 m - Goobay - grøn
-30%149 kr
Før 214 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 7 S/FTP - Grøn - 20m
189 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, grøn, 20 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, grøn, 20 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK109 kr109 krKøb
2CS MEGASTORE DK110 kr149 krKøb
3Boligcenter DK129 kr129 krKøb
4Ultrashop139 kr139 krKøb
5Teknikproffset DK146 kr205 krKøb
6Vivas DK149 kr218 krKøb
7Proshop DK189 kr228 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, grøn, 20 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A)

PriceData har fulgt prisen på Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, grøn, 20 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A) i 183 dage. Laveste pris i perioden er 108 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 139 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 110 kr.

Den nuværende pris på 109 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, grøn, 20 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, grøn, 20 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026109 kr1 kr (1%)
13. maj 2026108 kr1 kr (1%)
26. apr. 2026109 kr1 kr (1%)
15. apr. 2026108 kr1 kr (1%)
2. mar. 2026109 kr1 kr (1%)
5. feb. 2026108 kr1 kr (1%)
30. jan. 2026109 kr30 kr (22%)
29. jan. 2026139 kr31 kr (29%)
25. jan. 2026108 kr1 kr (1%)
21. jan. 2026109 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret