Gå til hovedindhold

Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, hvid, 25 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A)

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849911002
Pris fra 144 krtil 219 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 75 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 139 kr 8. maj

Sammenlign priser på Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, hvid, 25 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A) og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 144 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Goobay 91100, 25 m, Cat7, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45, Hvid
144 kr
Til butik
Goobay 91100, 25 m, Cat7, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45, Hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Datakabler
Farve: 2
Artikel nr.: 91100
EAN: 4040849911002
Varenr.: 3269196
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay RJ45 CAT 7 S/FTP CU 25 m White
150 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel CAT 7 S/FTP 25 m - Goobay (hvid)
169 kr
Til butik
Netværkskabel CAT 7 S/FTP 25 m - Goobay (hvid) billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 25 m - SFTP, PiMF - CAT 7 - halogenfri, formet - hvidGenereltAWG American Wire Gauge: 26/7Belagt stikforbindelse: GuldEgenskaber: HalogenfriformetpresaflastningFarve: HvidKappemateriale: Low Smoke Zero Halogen (LSZH)Længde: 25 mLedninger pr. kabel: 8 ledningerNetværkskabeltype: Patchkabel - CAT 7Par pr. kabel: 4 parTeknologi: SFTP, PiMFForbindelseForbindelsesled: RJ-45 - hanStikforbindelse (anden ende): RJ-45 - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: TIA/EIA-568 - op til 600 MHzPakketype: En gros...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.89g
EAN: 4040849911002
Varenr.: 1807786
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel CAT 7 S/FTP 25 m - Goobay (hvid)
189 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, hvid, 25 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A)
-29%197 kr
Før 279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Goobay RJ45 CAT 7 S/FTP CU 25 m White
199 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 7 S/FTP - Hvid - 25m
219 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
S/FTP netværkskabel - CAT7, PiMF, Halogenfri, Hvid (25m)
219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, hvid, 25 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, hvid, 25 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK144 kr183 krKøb
2CompuMail DK150 kr150 krKøb
3Boligcenter DK169 kr169 krKøb
4Vivas DK189 kr258 krKøb
5Teknikproffset DK197 kr256 krKøb
6Ultrashop199 kr199 krKøb
7Proshop DK219 kr258 krKøb
8EL-GROSSISTEN219 kr219 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, hvid, 25 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A)

PriceData har fulgt prisen på Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, hvid, 25 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A) i 183 dage. Laveste pris i perioden er 139 kr (registreret d. 8. maj 2026), højeste er 219 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 154 kr.

Den nuværende pris på 144 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, hvid, 25 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, hvid, 25 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026144 kr1 kr (1%)
1. jun. 2026143 kr1 kr (1%)
29. maj 2026144 kr2 kr (1%)
27. maj 2026146 kr2 kr (1%)
26. maj 2026144 kr6 kr (4%)
25. maj 2026150 kr7 kr (5%)
24. maj 2026143 kr1 kr (1%)
22. maj 2026144 kr1 kr (1%)
21. maj 2026143 kr3 kr (2%)
19. maj 2026146 kr4 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret