Gå til hovedindhold

Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, gul, 10 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A)

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849916380
Pris fra 63 krtil 129 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 66 kr (51% besparelse)

Sammenlign priser på Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, gul, 10 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 63 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay CAT 7 SFTP, PiMF 10m Patchkabel Yellow
63 kr
Til butik
goobay CAT 7 SFTP, PiMF 10m Patchkabel Yellow billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - SFTP, PiMF - CAT 7 - halogenfri, formet - gul

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 91638
EAN: 4040849916380
Varenr.: 988908113
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel CAT 7 S/FTP 10 m - Goobay - gul
-24%79 kr
Før 104 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Netværkskabel CAT 7 S/FTP 10 m - Goobay - gul billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 10 m - SFTP, PiMF - CAT 7 - halogenfri, formet - gulGenereltAfskærmningsmateriale: Folie, flettetAWG American Wire Gauge: 26/7Belagt stikforbindelse: GuldEgenskaber: HalogenfriformetSmalpresaflastninglængdeindikationFarve: GulKappemateriale: Low Smoke Zero Halogen (LSZH)Længde: 10 mLedninger pr. kabel: 8 ledningerNetværkskabeltype: Patchkabel - CAT 7Par pr. kabel: 4 parTeknologi: SFTP, PiMFForbindelseForbindelsesled: RJ-45 - hanStikforbindelse (anden ende): RJ-45 - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: TIA/EIA-568 - op til 600 MHzPakketype: En gros...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.33g
EAN: 4040849916380
Varenr.: 1809652
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
goobay CAT 7 SFTP, PiMF 10m Patchkabel Yellow
79 kr
Til butik
goobay CAT 7 SFTP, PiMF 10m Patchkabel Yellow billede

Produktinformation

Oplev den ultimative netværksydelse med goobay CAT 7 SFTP, PiMF 10m Patchkabel i en iøjnefaldende gul farve. Dette højtydende ethernetkabel er designet til at sikre hurtige og stabile forbindelser i dit hjem eller kontor. Med en længde på 10 meter giver d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler (RJ45)
EAN: 4040849916380
Varenr.: 38087
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Goobay RJ-45 CAT7 10m, 10 m, Cat7, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45, Gul
81 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, gul, 10 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A)
-45%93 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel CAT 7 S/FTP 10 m - Goobay - gul
-20%99 kr
Før 124 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 7 S/FTP - Gul - 10m
129 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, gul, 10 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, gul, 10 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK63 kr63 krKøb
2Boligcenter DK79 kr79 krKøb
3Ultrashop79 kr79 krKøb
4CS MEGASTORE DK81 kr120 krKøb
5Teknikproffset DK93 kr142 krKøb
6Vivas DK99 kr168 krKøb
7Proshop DK129 kr168 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, gul, 10 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A)

PriceData har fulgt prisen på Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, gul, 10 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A) i 111 dage. Laveste pris i perioden er 63 kr (registreret d. 14. februar 2026), højeste er 79 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 71 kr.

Den nuværende pris på 63 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, gul, 10 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, gul, 10 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. feb. 202663 kr16 kr (20%)
13. feb. 202679 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret