Gå til hovedindhold

Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, grøn, 5 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A)

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849916229
Pris fra 39 krtil 89 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 50 kr (56% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, grøn, 5 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 39 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay CAT 7 SFTP, PiMF 5m Patchkabel Grøn
39 kr
Til butik
goobay CAT 7 SFTP, PiMF 5m Patchkabel Grøn billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - SFTP, PiMF - CAT 7 - halogenfri, formet, knastfri - grøn

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 91622
EAN: 4040849916229
Varenr.: 988908097
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel CAT 7 S/FTP 5 m - Goobay - grøn
-34%49 kr
Før 74 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Netværkskabel CAT 7 S/FTP 5 m - Goobay - grøn billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 5 m - SFTP, PiMF - CAT 7 - halogenfri, formet, knastfri - grønGenereltAfskærmningsmateriale: Folie, flettetAWG American Wire Gauge: 26/7Belagt stikforbindelse: GuldEgenskaber: HalogenfriformetknastfripresaflastninglængdeindikationFarve: GrønKappemateriale: Low Smoke Zero Halogen (LSZH)Længde: 5 mLedninger pr. kabel: 8 ledningerNetværkskabeltype: Patchkabel - CAT 7Par pr. kabel: 4 parTeknologi: SFTP, PiMFForbindelseForbindelsesled: RJ-45 - hanStikforbindelse (anden ende): RJ-45 - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: TIA/EIA-568 - op til 600 MHzPakketype: En gros...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.17g
EAN: 4040849916229
Varenr.: 1809263
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
goobay CAT 7 SFTP, PiMF 5m Patchkabel Grøn
49 kr
Til butik
goobay CAT 7 SFTP, PiMF 5m Patchkabel Grøn billede

Produktinformation

goobay CAT 7 SFTP PiMF 5m Patchkabel Grøn Oplev hurtig og pålidelig dataoverførsel med goobay CAT 7 SFTP PiMF 5m patchkablet. Dette kabel er designet til at imødekomme de højeste krav til hastighed og stabilitet, hvilket gør det ideelt til moderne netværk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler (RJ45)
EAN: 4040849916229
Varenr.: 93686
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, grøn, 5 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A)
-55%58 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel CAT 7 S/FTP 5 m - Goobay - grøn
-27%69 kr
Før 94 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 7 S/FTP - Grøn - 5m
89 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, grøn, 5 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, grøn, 5 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK39 kr39 krKøb
2Boligcenter DK49 kr49 krKøb
3Ultrashop49 kr49 krKøb
4Teknikproffset DK58 kr107 krKøb
5Vivas DK69 kr138 krKøb
6Proshop DK89 kr128 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, grøn, 5 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A)

PriceData har fulgt prisen på Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, grøn, 5 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A) i 48 dage. Den nuværende pris er 39 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, grøn, 5 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, grøn, 5 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. apr. 202639 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret