Gå til hovedindhold

Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, blå, 2 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A)

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849916014
Pris fra 18 krtil 69 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 51 kr (74% besparelse)

Sammenlign priser på Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, blå, 2 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 18 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay CAT 7 SFTP, PiMF 2m Patchkabel Blå
18 kr
Til butik
goobay CAT 7 SFTP, PiMF 2m Patchkabel Blå billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 2 m - SFTP, PiMF - CAT 7 - formet - blå

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 91601
EAN: 4040849916014
Varenr.: 988908076
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel CAT 7 S/FTP 2 m - Goobay - blå
-15%29 kr
Før 34 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Netværkskabel CAT 7 S/FTP 2 m - Goobay - blå billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 2 m - SFTP, PiMF - CAT 7 - formet - blåGenereltAfskærmningsmateriale: FletningAWG American Wire Gauge: 26/7Belagt stikforbindelse: GuldEgenskaber: FormetSmalpresaflastninglængdeindikationFarve: BlåKappemateriale: Low Smoke Zero Halogen (LSZH)Længde: 2 mLedninger pr. kabel: 8 ledningerNetværkskabeltype: Patchkabel - CAT 7Par pr. kabel: 4 parTeknologi: SFTP, PiMFForbindelseForbindelsesled: RJ-45 - hanStikforbindelse (anden ende): RJ-45 - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: TIA/EIA-568 - op til 600 MHzPakketype: En gros...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 1g
EAN: 4040849916014
Varenr.: 1808766
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
goobay CAT 7 SFTP, PiMF 2m Patchkabel Blå
29 kr
Til butik
goobay CAT 7 SFTP, PiMF 2m Patchkabel Blå billede

Produktinformation

Opgrader dit netværk med goobay CAT 7 SFTP, PiMF 2m patchkabel i en stilfuld blå farve. Dette højkvalitets kabel er designet til at sikre hurtig og pålidelig dataoverførsel med op til 10 Gbps hastighed og en båndbredde på 600 MHz. Den skærmede folie-struk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler (RJ45)
EAN: 4040849916014
Varenr.: 38077
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, blå, 2 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A)
-69%31 kr
Før 99 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel CAT 7 S/FTP 2 m - Goobay - blå
-9%49 kr
Før 54 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 7 S/FTP - Blå - 2m
69 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, blå, 2 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, blå, 2 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK18 kr18 krKøb
2Boligcenter DK29 kr29 krKøb
3Ultrashop29 kr29 krKøb
4Teknikproffset DK31 kr80 krKøb
5Vivas DK49 kr118 krKøb
6Proshop DK69 kr108 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, blå, 2 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A)

PriceData har fulgt prisen på Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, blå, 2 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A) i 164 dage. Laveste pris i perioden er 18 kr (registreret d. 23. december 2025), højeste er 20 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 19 kr.

Den nuværende pris på 18 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, blå, 2 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, blå, 2 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. dec. 202518 kr2 kr (10%)
22. dec. 202520 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret