Gå til hovedindhold

Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, blå, 3 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A)

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849916106
Pris fra 28 krtil 79 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 51 kr (65% besparelse)

Sammenlign priser på Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, blå, 3 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 28 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay CAT 7 SFTP, PiMF 3m Patchkabel Blå
28 kr
Til butik
goobay CAT 7 SFTP, PiMF 3m Patchkabel Blå billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - SFTP, PiMF - CAT 7 - halogenfri, formet, knastfri - blå

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 91610
EAN: 4040849916106
Varenr.: 988908085
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Goobay 3m Cat7 S/FTP, 3 m, Cat7, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45, Blå
30,64 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel CAT 7 S/FTP 3 m - Goobay (blå)
-11%39 kr
Før 44 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Netværkskabel CAT 7 S/FTP 3 m - Goobay (blå) billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 3 m - SFTP, PiMF - CAT 7 - halogenfri, formet, knastfri - blåGenereltAfskærmningsmateriale: Folie, flettetAWG American Wire Gauge: 26/7Belagt stikforbindelse: GuldEgenskaber: HalogenfriformetknastfripresaflastninglængdeindikationFarve: BlåKappemateriale: Low Smoke Zero Halogen (LSZH)Længde: 3 mLedninger pr. kabel: 8 ledningerNetværkskabeltype: Patchkabel - CAT 7Par pr. kabel: 4 parTeknologi: SFTP, PiMFForbindelseForbindelsesled: RJ-45 - hanStikforbindelse (anden ende): RJ-45 - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: TIA/EIA-568 - op til 600 MHzPakketype: En gros...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.11g
EAN: 4040849916106
Varenr.: 1808995
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
goobay CAT 7 SFTP, PiMF 3m Patchkabel Blå
39 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, blå, 3 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A)
-60%48 kr
Før 119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel CAT 7 S/FTP 3 m - Goobay (blå)
-8%59 kr
Før 64 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 7 S/FTP - Blå - 3m
79 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, blå, 3 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, blå, 3 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK28 kr28 krKøb
2CS MEGASTORE DK30,64 kr69,64 krKøb
3Boligcenter DK39 kr39 krKøb
4Ultrashop39 kr39 krKøb
5Teknikproffset DK48 kr97 krKøb
6Vivas DK59 kr128 krKøb
7Proshop DK79 kr118 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, blå, 3 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A)

PriceData har fulgt prisen på Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, blå, 3 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A) i 168 dage. Den nuværende pris er 28 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, blå, 3 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, blå, 3 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. dec. 202528 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret