Gå til hovedindhold

Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), grå, 5 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH)

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849938153
Pris fra 32 krtil 89 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 57 kr (64% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), grå, 5 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 32 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay CAT 6a S/FTP CU 5m Grey
32 kr
Til butik
Goobay CAT 6a S/FTP CU 5m Grey billede

Produktinformation

goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - SFTP, PiMF - CAT 6a - halogenfri, formet, knastfri - grå

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 93815
EAN: 4040849938153
Varenr.: 987719672
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel CAT 6a S/FTP 5 m - Goobay, grå
-20%39 kr
Før 49 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Netværkskabel CAT 6a S/FTP 5 m - Goobay, grå billede

Produktinformation

goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 5 m - SFTP, PiMF - CAT 6a - halogenfri, formet, knastfri - gråGenereltAfskærmningsmateriale: FletningAWG American Wire Gauge: 27/7Belagt stikforbindelse: GuldEgenskaber: HalogenfriformetknastfriSmalpresaflastninglængdeindikationFarve: GråKappemateriale: Low Smoke Zero Halogen (LSZH)Længde: 5 mLedninger pr. kabel: 8 ledningerNetværkskabeltype: Netværkskabel - CAT 6aPar pr. kabel: 4 parTeknologi: SFTP, PiMFForbindelseForbindelsesled: RJ-45 - hanStikforbindelse (anden ende): RJ-45 - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: TIA/EIA-568 - op til 500 MHzPakketype: En grosProducentgarantiService & Support: 2 års garanti...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.16g
EAN: 4040849938153
Varenr.: 1809913
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Goobay CAT 6a S/FTP CU 5m Grey
39 kr
Til butik
Goobay CAT 6a S/FTP CU 5m Grey billede

Produktinformation

Oplev den enestående kvalitet af Goobay CAT 6a S/FTP CU netværkskabel på 5 meter i grå. Dette kabel er designet til at levere højhastigheds internetforbindelse og understøtter op til 10 Gbps over en afstand på 100 meter, hvilket gør det ideelt til både hj...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler (RJ45)
EAN: 4040849938153
Varenr.: 38001
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), grå, 5 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH)
-63%48 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 6A S/FTP - Grå - 5m
51 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel CAT 6a S/FTP 5 m - Goobay, grå
-14%59 kr
Før 69 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
S/FTP netværkskabel - CAT6a PiMF Halogenfri, Grå (5m)
89 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), grå, 5 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), grå, 5 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK32 kr32 krKøb
2Boligcenter DK39 kr39 krKøb
3Ultrashop39 kr39 krKøb
4Teknikproffset DK48 kr97 krKøb
5Proshop DK51 kr90 krKøb
6Vivas DK59 kr128 krKøb
7EL-GROSSISTEN89 kr89 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), grå, 5 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH)

PriceData har fulgt prisen på Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), grå, 5 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) i 86 dage. Laveste pris i perioden er 32 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 37 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 35 kr.

Den nuværende pris på 32 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), grå, 5 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), grå, 5 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 202632 kr5 kr (14%)
9. mar. 202637 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret