Gå til hovedindhold

Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), grå, 0,5 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH)

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849936593
Pris fra 14 krtil 39 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 25 kr (64% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 11,66 kr 5. apr.

Sammenlign priser på Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), grå, 0,5 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 14 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay CAT 6a S/FTP CU 0,5m Grey
14 kr
Til butik
Goobay CAT 6a S/FTP CU 0,5m Grey billede

Produktinformation

goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - SFTP, PiMF - CAT 6a - halogenfri, formet - grå

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 93659
EAN: 4040849936593
Varenr.: 988526797
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Goobay CAT 6a S/FTP CU 0,5m Grey
19 kr
Til butik
Goobay CAT 6a S/FTP CU 0,5m Grey billede

Produktinformation

Oplev den pålidelige og hurtige forbindelse med Goobay CAT 6a S/FTP CU 0,5m Grey. Dette højtydende netværkskabel er designet til at levere en ekstraordinær hastighed og stabilitet, der er ideel til moderne hjem og kontorer. Med en længde på 0,5 meter er d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler (RJ45)
EAN: 4040849936593
Varenr.: 38231
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel CAT 6a S/FTP 0,5 m - Goobay (grå)
19 kr
Til butik
Netværkskabel CAT 6a S/FTP 0,5 m - Goobay (grå) billede

Produktinformation

goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 50 cm - SFTP, PiMF - CAT 6a - halogenfri, formet - gråGenereltAWG American Wire Gauge: 27/7Belagt stikforbindelse: GuldEgenskaber: HalogenfriformetSmalpresaflastningFarve: GråKappemateriale: Low Smoke Zero Halogen (LSZH)Længde: 50 cmLedninger pr. kabel: 8 ledningerNetværkskabeltype: Netværkskabel - CAT 6aPar pr. kabel: 4 parTeknologi: SFTP, PiMFForbindelseForbindelsesled: RJ-45 - hanStikforbindelse (anden ende): RJ-45 - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: TIA/EIA-568 - op til 500 MHzPakketype: En gros...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.03g
EAN: 4040849936593
Varenr.: 1812260
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), grå, 0,5 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH)
-64%25 kr
Før 69 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 6A S/FTP - Grå - 0.5m
32 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel CAT 6a S/FTP 0,5 m - Goobay (grå)
39 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), grå, 0,5 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), grå, 0,5 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK14 kr14 krKøb
2Ultrashop19 kr19 krKøb
3Boligcenter DK19 kr19 krKøb
4Teknikproffset DK25 kr74 krKøb
5Proshop DK32 kr71 krKøb
6Vivas DK39 kr108 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), grå, 0,5 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH)

PriceData har fulgt prisen på Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), grå, 0,5 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) i 114 dage. Laveste pris i perioden er 11,66 kr (registreret d. 9. februar 2026), højeste er 14 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 13 kr.

Den nuværende pris på 14 kr er 8% over normalprisen. Der er registreret 8 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), grå, 0,5 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), grå, 0,5 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. apr. 202614 kr2,34 kr (20%)
5. apr. 202611,66 kr2,34 kr (17%)
4. apr. 202614 kr2,34 kr (20%)
3. apr. 202611,66 kr2,34 kr (17%)
31. mar. 202614 kr2,31 kr (20%)
30. mar. 202611,69 kr2,31 kr (17%)
28. mar. 202614 kr2,34 kr (20%)
27. mar. 202611,66 kr2,34 kr (17%)
24. mar. 202614 kr2,32 kr (20%)
23. mar. 202611,68 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret