Gå til hovedindhold

Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), grå, 7,5 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH)

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849938481
Pris fra 42 krtil 109 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 67 kr (61% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), grå, 7,5 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 42 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay CAT 6a S/FTP CU 7,5m Grey
42 kr
Til butik
Goobay CAT 6a S/FTP CU 7,5m Grey billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - SFTP, PiMF - CAT 6a - halogenfri, formet - grå

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 93848
EAN: 4040849938481
Varenr.: 988526864
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel CAT 6a S/FTP 7,5 m - Goobay (grå)
49 kr
Til butik
Netværkskabel CAT 6a S/FTP 7,5 m - Goobay (grå) billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 7.5 m - SFTP, PiMF - CAT 6a - halogenfri, formet - gråGenereltAWG American Wire Gauge: 27/7Belagt stikforbindelse: GuldEgenskaber: HalogenfriformetpresaflastningFarve: GråKappemateriale: Low Smoke Zero Halogen (LSZH)Længde: 7.5 mLedninger pr. kabel: 8 ledningerNetværkskabeltype: Patchkabel - CAT 6aPar pr. kabel: 4 parTeknologi: SFTP, PiMFForbindelseForbindelsesled: RJ-45 - hanStikforbindelse (anden ende): RJ-45 - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: TIA/EIA-568 - op til 500 MHzPakketype: En gros...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.24g
EAN: 4040849938481
Varenr.: 1813097
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Goobay CAT 6a S/FTP CU 7,5m Grey
59 kr
Til butik
Goobay CAT 6a S/FTP CU 7,5m Grey billede

Produktinformation

Opgrader dit netværk med Goobay CAT 6a S/FTP CU 7,5m Grey, en pålidelig og hurtig netværkskabel designet til at imødekomme de nyeste standarder inden for datatransmission. Med en længde på 7,5 meter giver denne kabel dig fleksibilitet til at placere dine...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler (RJ45)
EAN: 4040849938481
Varenr.: 38238
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), grå, 7,5 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH)
-58%62 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel CAT 6a S/FTP 7,5 m - Goobay (grå)
69 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 6A S/FTP - Grå - 7.5m
88 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
S/FTP netværkskabel - CAT6a PiMF Halogenfri, Grå (7,5m)
109 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), grå, 7,5 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), grå, 7,5 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK42 kr42 krKøb
2Boligcenter DK49 kr49 krKøb
3Ultrashop59 kr59 krKøb
4Teknikproffset DK62 kr111 krKøb
5Vivas DK69 kr138 krKøb
6Proshop DK88 kr127 krKøb
7EL-GROSSISTEN109 kr109 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), grå, 7,5 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH)

PriceData har fulgt prisen på Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), grå, 7,5 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) i 117 dage. Laveste pris i perioden er 42 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 59 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 46 kr.

Den nuværende pris på 42 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 2 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), grå, 7,5 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), grå, 7,5 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. maj 202642 kr17 kr (29%)
1. maj 202659 kr17 kr (40%)
7. feb. 202642 kr
6. feb. 202642,8 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret