Gå til hovedindhold

Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), grå, 3 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH)

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849937828
Pris fra 24 krtil 88 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 64 kr (73% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), grå, 3 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 24 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay CAT 6a S/FTP CU 3m Grey
24 kr
Til butik
Goobay CAT 6a S/FTP CU 3m Grey billede

Produktinformation

goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - SFTP, PiMF - CAT 6a - halogenfri, formet - grå

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 93782
EAN: 4040849937828
Varenr.: 988526842
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel CAT 6a Goobay S/FTP 3 m - grå
29 kr
Til butik
Netværkskabel CAT 6a Goobay S/FTP 3 m - grå billede

Produktinformation

goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 3 m - SFTP, PiMF - CAT 6a - halogenfri, formet - gråGenereltAWG American Wire Gauge: 27/7Belagt stikforbindelse: GuldEgenskaber: HalogenfriformetSmalpresaflastningFarve: GråKappemateriale: Low Smoke Zero Halogen (LSZH)Længde: 3 mLedninger pr. kabel: 8 ledningerNetværkskabeltype: Netværkskabel - CAT 6aPar pr. kabel: 4 parTeknologi: SFTP, PiMFForbindelseForbindelsesled: RJ-45 - hanStikforbindelse (anden ende): RJ-45 - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: TIA/EIA-568 - op til 500 MHzPakketype: En gros...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.1g
EAN: 4040849937828
Varenr.: 1812907
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Goobay 93782, 3 m, Cat6a, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45
29,31 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Goobay CAT 6a S/FTP CU 3m Grey
39 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), grå, 3 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH)
-62%41 kr
Før 109 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
S/FTP netværkskabel - CAT6a PiMF Halogenfri, Grå (3m)
44 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel CAT 6a Goobay S/FTP 3 m - grå
49 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 6A S/FTP - Grå - 3m
88 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), grå, 3 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), grå, 3 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK24 kr24 krKøb
2Boligcenter DK29 kr29 krKøb
3CS MEGASTORE DK29,31 kr68,31 krKøb
4Ultrashop39 kr39 krKøb
5Teknikproffset DK41 kr90 krKøb
6EL-GROSSISTEN44 kr44 krKøb
7Vivas DK49 kr118 krKøb
8Proshop DK88 kr127 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), grå, 3 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH)

PriceData har fulgt prisen på Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), grå, 3 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) i 86 dage. Laveste pris i perioden er 24 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 39 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 29 kr.

Den nuværende pris på 24 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), grå, 3 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), grå, 3 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. mar. 202624 kr15 kr (38%)
24. mar. 202639 kr15 kr (63%)
9. mar. 202624 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret