Gå til hovedindhold

Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, sort kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 5 m

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849686849
Pris fra 23 krtil 176 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 153 kr (87% besparelse)

Sammenlign priser på Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, sort kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 5 m og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 23 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay CAT 6 U/UTP CCA 5m Black
23 kr
Til butik
Goobay CAT 6 U/UTP CCA 5m Black billede

Produktinformation

goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - UTP - CAT 6 - formet, knastfri - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 68684
EAN: 4040849686849
Varenr.: 988525382
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Goobay CAT 6 U/UTP CCA 5m Black
29 kr
Til butik
Goobay CAT 6 U/UTP CCA 5m Black billede

Produktinformation

Goobay CAT 6 U/UTP CCA 5m - en pålidelig netværkskabel, der sikrer hurtig og stabil datatransmission. Med en længde på 5 meter og en moderne CAT 6-specifikation, leverer dette kabel hastigheder op til 10 Gbps. Dets U/UTP design beskytter mod interferens,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler (RJ45)
EAN: 4040849686849
Varenr.: 38290
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel CAT 6 Goobay 5 m - U/UTP, sort
29 kr
Til butik
Netværkskabel CAT 6 Goobay 5 m - U/UTP, sort billede

Produktinformation

goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 5 m - UTP - CAT 6 - formet, knastfri - sortGenereltAWG American Wire Gauge: 24/7Belagt stikforbindelse: GuldEgenskaber: FormetknastfriCopper-Clad Aluminium Wire (CCAW) ledereFarve: SortImpedans: 100 OhmKappemateriale: PVCLængde: 5 mLedninger pr. kabel: 8 ledningerNetværkskabeltype: Netværkskabel - CAT 6Par pr. kabel: 4 parTeknologi: Ikke afskærmet parsnoet (UTP)ForbindelseForbindelsesled: RJ-45 - hanStikforbindelse (anden ende): RJ-45 - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: Op til 250 MHz...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.14g
EAN: 4040849686849
Varenr.: 1813617
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, sort kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 5 m
-57%30 kr
Før 69 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Luxorparts UTP-netværkskabel Cat. 6 Sort - 5,0 m
35 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
UTP netværkskabel - CAT6, 2xRJ45, Sort (5m)
44 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel CAT 6 Goobay 5 m - U/UTP, sort
49 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 6 UTP - Sort - 5m
79 kr
Til butik
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Goobay CAT 6 Patch Cable, U/UTP, black - 5 m
176 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, sort kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 5 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, sort kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 5 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK23 kr23 krKøb
2Ultrashop29 kr29 krKøb
3Boligcenter DK29 kr29 krKøb
4Teknikproffset DK30 kr79 krKøb
5Av-Cables DK35 kr35 krKøb
6EL-GROSSISTEN44 kr44 krKøb
7Vivas DK49 kr118 krKøb
8Proshop DK79 kr118 krKøb
9INphone.dk176 kr176 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, sort kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 5 m

PriceData har fulgt prisen på Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, sort kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 5 m i 146 dage. Laveste pris i perioden er 23 kr (registreret d. 9. januar 2026), højeste er 29 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 26 kr.

Den nuværende pris på 23 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, sort kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 5 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, sort kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 5 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. jan. 202623 kr6 kr (21%)
8. jan. 202629 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret