Gå til hovedindhold

Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, sort kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 15 m

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849686795
Pris fra 47 krtil 109 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 62 kr (57% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, sort kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 15 m og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 47 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay CAT 6 U/UTP CCA 15m Black
47 kr
Til butik
Goobay CAT 6 U/UTP CCA 15m Black billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - UTP - CAT 6 - formet, knastfri - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 68679
EAN: 4040849686795
Varenr.: 988525378
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Goobay CAT 6 U/UTP CCA 15m Black
59 kr
Til butik
Goobay CAT 6 U/UTP CCA 15m Black billede

Produktinformation

Opdag Goobay CAT 6 U/UTP CCA 15m Black, det ideelle netværkskabel til hurtig og stabil internetforbindelse. Dette kvalitetskabel er designet til at håndtere dataoverførselshastigheder op til 1 Gbps, hvilket gør det perfekt til streaming af HD-video, onlin...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler (RJ45)
EAN: 4040849686795
Varenr.: 38287
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel CAT6 - Goobay U/UTP 15 m, sort
59 kr
Til butik
Netværkskabel CAT6 - Goobay U/UTP 15 m, sort billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 15 m - UTP - CAT 6 - formet, knastfri - sortGenereltAWG American Wire Gauge: 24/7Belagt stikforbindelse: GuldEgenskaber: FormetknastfriCopper-Clad Aluminium Wire (CCAW) lederepresaflastninglængdeindikationFarve: SortKappemateriale: PVCLængde: 15 mLedninger pr. kabel: 8 ledningerNetværkskabeltype: Patchkabel - CAT 6Par pr. kabel: 4 parTeknologi: Ikke afskærmet parsnoet (UTP)ForbindelseForbindelsesled: RJ-45 - hanStikforbindelse (anden ende): RJ-45 - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: TIA/EIA-568Pakketype: En gros...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.38g
EAN: 4040849686795
Varenr.: 1813447
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, sort kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 15 m
-53%60 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
UTP netværkskabel - CAT6, 2xRJ45, Sort (15m)
79 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel CAT6 - Goobay U/UTP 15 m, sort
79 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 6 UTP - Sort - 15m
109 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, sort kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 15 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, sort kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 15 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK47 kr47 krKøb
2Ultrashop59 kr59 krKøb
3Boligcenter DK59 kr59 krKøb
4Teknikproffset DK60 kr109 krKøb
5EL-GROSSISTEN79 kr79 krKøb
6Vivas DK79 kr148 krKøb
7Proshop DK109 kr148 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, sort kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 15 m

PriceData har fulgt prisen på Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, sort kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 15 m i 7 dage. Den nuværende pris er 47 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, sort kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 15 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, sort kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 15 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202647 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret