Gå til hovedindhold

Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, sort kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 2 m

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849686801
Pris fra 14 krtil 79 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 65 kr (82% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, sort kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 2 m og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 14 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay CAT 6 U/UTP CCA 2m Black
14 kr
Til butik
Goobay CAT 6 U/UTP CCA 2m Black billede

Produktinformation

goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - UTP - CAT 6 - formet, knastfri - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 68680
EAN: 4040849686801
Varenr.: 988525379
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Goobay CAT 6 U/UTP CCA 2m Black
19 kr
Til butik
Goobay CAT 6 U/UTP CCA 2m Black billede

Produktinformation

Goobay CAT 6 U/UTP CCA 2m Black er det perfekte valg til dine netværksbehov. Dette netværkskabel leverer højhastighedsdataoverførsel med en båndbredde på op til 250 MHz, hvilket sikrer en pålidelig forbindelse til dine enheder. Designet med U/UTP (Unshiel...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler (RJ45)
EAN: 4040849686801
Varenr.: 38288
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel CAT 6 Goobay U/UTP 2 m - sort
19 kr
Til butik
Netværkskabel CAT 6 Goobay U/UTP 2 m - sort billede

Produktinformation

goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 2 m - UTP - CAT 6 - formet, knastfri - sortGenereltAWG American Wire Gauge: 24/7Belagt stikforbindelse: GuldEgenskaber: FormetknastfriCopper-Clad Aluminium Wire (CCAW) ledereFarve: SortImpedans: 100 OhmKappemateriale: PVCLængde: 2 mLedninger pr. kabel: 8 ledningerNetværkskabeltype: Netværkskabel - CAT 6Par pr. kabel: 4 parTeknologi: Ikke afskærmet parsnoet (UTP)ForbindelseForbindelsesled: RJ-45 - hanStikforbindelse (anden ende): RJ-45 - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: Op til 250 MHz...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.06g
EAN: 4040849686801
Varenr.: 1813483
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, sort kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 2 m
-59%20 kr
Før 49 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Luxorparts UTP-netværkskabel Cat. 6 Sort - 2,0 m
25 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
UTP netværkskabel - CAT6, 2xRJ45, Sort (2m)
34 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel CAT 6 Goobay U/UTP 2 m - sort
39 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 6 UTP - Sort - 2m
59 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Goobay CAT 6 U/UTP CCA 2m Black Internetkabel - GEEKD.dk
79 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, sort kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 2 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, sort kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 2 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK14 kr14 krKøb
2Ultrashop19 kr19 krKøb
3Boligcenter DK19 kr19 krKøb
4Teknikproffset DK20 kr69 krKøb
5Av-Cables DK25 kr25 krKøb
6EL-GROSSISTEN34 kr34 krKøb
7Vivas DK39 kr108 krKøb
8Proshop DK59 kr98 krKøb
9Geekd79 kr79 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, sort kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 2 m

PriceData har fulgt prisen på Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, sort kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 2 m i 59 dage. Den nuværende pris er 14 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, sort kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 2 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, sort kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 2 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. apr. 202614 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret