Gå til hovedindhold

Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, sort kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 10 m

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849686788
Pris fra 34 krtil 99 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 65 kr (66% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 33 kr 1. jun.

Sammenlign priser på Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, sort kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 10 m og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 34 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay CAT 6 U/UTP CCA 10m Black
34 kr
Til butik
Goobay CAT 6 U/UTP CCA 10m Black billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - UTP - CAT 6 - formet, knastfri - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 68678
EAN: 4040849686788
Varenr.: 988525377
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel Cat 6 Goobay U/UTP 10 m - sort
39 kr
Til butik
Netværkskabel Cat 6 Goobay U/UTP 10 m - sort billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 10 m - UTP - CAT 6 - formet, knastfri - sortGenereltAWG American Wire Gauge: 24/7Belagt stikforbindelse: GuldEgenskaber: FormetknastfriCopper-Clad Aluminium Wire (CCAW) lederepresaflastninglængdeindikationFarve: SortKappemateriale: PVCLængde: 10 mLedninger pr. kabel: 8 ledningerNetværkskabeltype: Patchkabel - CAT 6Par pr. kabel: 4 parTeknologi: Ikke afskærmet parsnoet (UTP)ForbindelseForbindelsesled: RJ-45 - hanStikforbindelse (anden ende): RJ-45 - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: TIA/EIA-568Pakketype: En gros...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.26g
EAN: 4040849686788
Varenr.: 1813414
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Luxorparts UTP-netværkskabel Cat. 6 Sort - 10,0 m
45 kr
Til butik
Luxorparts UTP-netværkskabel Cat. 6 Sort - 10,0 m billede

Produktinformation

Få en pålidelig kablet netværksforbindelse med dette Cat. 6 netværkskabel fra Luxorparts. Kablet er velegnet til computer, router, switch og netværksenhed, når du vil have en fast forbindelse. Som Cat. 6-kabel understøtter det hastigheder op til 1 Gb/s, så det passer godt til almindelige internet- og netværksopgaver. Båndbredden på 250 MHz betyder, at kablet kan håndtere moderne netværkssignaler uden at blive en flaskehals i hverdagsbrug. 10,0 m rækkevidde til fleksibel placering Med en kabellængde på 10,0 m får du frihed til at placere computer eller netværksenhed et stykke fra router eller switch. Det gør det nemmere at tilpasse opsætningen til rummet uden at gå på kompromis med den kablede forbindelse. UTP og RJ45 til standard netværksudstyr Kablet er UTP (uskærmet), hvilket er velegnet til almindelige installationer. I begge ender sidder RJ45-stik, som er den standardstiktype, du finder på typisk netværksudstyr som computer, router, switch og andre netværksenheder. I pakken: 1 stk. Luxorparts UTP-netværkskabel Cat. 6 Sort - 10,0 m.

Produktspecifikationer

Mærke: Luxorparts
Kategori: Cat 6 netværkskabel
Artikel nr.: 69129
EAN: 4040849686788
Varenr.: 69129
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Goobay CAT 6 U/UTP CCA 10m Black
49 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, sort kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 10 m
-44%55 kr
Før 99 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til WEBdanes
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Netkabel RJ 45 UTP - 10m - Sort
59 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel Cat 6 Goobay U/UTP 10 m - sort
59 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
UTP netværkskabel - CAT6, 2xRJ45, Sort (10m)
69 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 6 UTP - Sort - 10m
99 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, sort kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 10 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, sort kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 10 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK34 kr34 krKøb
2Boligcenter DK39 kr39 krKøb
3Av-Cables DK45 kr45 krKøb
4Ultrashop49 kr49 krKøb
5Teknikproffset DK55 kr104 krKøb
6WEBdanes59 kr59 krKøb
7Vivas DK59 kr128 krKøb
8EL-GROSSISTEN69 kr69 krKøb
9Proshop DK99 kr138 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, sort kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 10 m

PriceData har fulgt prisen på Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, sort kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 10 m i 141 dage. Laveste pris i perioden er 24,01 kr (registreret d. 15. januar 2026), højeste er 49 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 31 kr.

Den nuværende pris på 34 kr er 10% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, sort kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 10 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, sort kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 10 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202634 kr1 kr (3%)
1. jun. 202633 kr1 kr (3%)
29. maj 202634 kr1 kr (3%)
26. maj 202633 kr1 kr (3%)
26. feb. 202634 kr15 kr (31%)
6. feb. 202649 kr5 kr (11%)
1. feb. 202644 kr19,99 kr (83%)
25. jan. 202624,01 kr
24. jan. 202624,23 kr
21. jan. 202624,01 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret