Gå til hovedindhold

Goobay CAT 8.1 Patchkabel, S/FTP (PiMF), hvid 99,9 % iltfri kobberleder (OFC), AWG 24, halogenfri kabelkappe (LSZH), 3 m

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849551260
Pris fra 68 krtil 119 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 51 kr (43% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay CAT 8.1 Patchkabel, S/FTP (PiMF), hvid 99,9 % iltfri kobberleder (OFC), AWG 24, halogenfri kabelkappe (LSZH), 3 m og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 68 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay CAT 8.1 S/FTP CU 3m White
68 kr
Til butik
Goobay CAT 8.1 S/FTP CU 3m White billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - SFTP, PiMF - CAT 8.1 - halogenfri, formet, knastfri, strenget - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 55126
EAN: 4040849551260
Varenr.: 993554424
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel CAT 8.1 Goobay S/FTP 3 m - hvid
-20%79 kr
Før 99 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Netværkskabel CAT 8.1 Goobay S/FTP 3 m - hvid billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 3 m - SFTP, PiMF - CAT 8.1 - halogenfri, formet, knastfri, strenget - hvidGenereltAfskærmningsmateriale: Aluminiums folie med aluminiums bøjleBelagt stikforbindelse: GuldEgenskaber: Halogenfriformetknastfristrengetanti-knæk hylsterhaspebeskyttelsekobberlederFarve: HvidKappemateriale: Low Smoke Zero Halogen (LSZH)Længde: 3 mLedningsføringssystem: T568BNetværkskabeltype: Patchkabel - CAT 8.1Teknologi: SFTP, PiMFForbindelseForbindelsesled: RJ-45 - hanStikforbindelse (anden ende): RJ-45 - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: TIA/EIA-568-B - op til 2 GHzPakketype: En grosMiljømæssige parametreMaks. driftstemperatur: 75 °CMin. driftstemperatur: -20 °C...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.2g
EAN: 4040849551260
Varenr.: 1813425
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Goobay CAT 8.1 S/FTP CU 3m White
89 kr
Til butik
Goobay CAT 8.1 S/FTP CU 3m White billede

Produktinformation

Opdag Goobay CAT 81 SFTP CU 3m i hvid, den ideelle løsning til dine netværksbehov. Denne højtydende netværkskabel er designet til at sikre en stabil og hurtig forbindelse til dine enheder. Med sine 3 meter længde giver det dig fleksibilitet til at placere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler (RJ45)
EAN: 4040849551260
Varenr.: 93696
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay CAT 8.1 Patchkabel, S/FTP (PiMF), hvid 99,9 % iltfri kobberleder (OFC), AWG 24, halogenfri kabelkappe (LSZH), 3 m
-47%95 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel CAT 8.1 Goobay S/FTP 3 m - hvid
-17%99 kr
Før 119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Halogenfri S/FTP-netværkskabel Cat. 8.1 - 3 m
99 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 8.1 STP - Hvid - 3m
119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay CAT 8.1 Patchkabel, S/FTP (PiMF), hvid 99,9 % iltfri kobberleder (OFC), AWG 24, halogenfri kabelkappe (LSZH), 3 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay CAT 8.1 Patchkabel, S/FTP (PiMF), hvid 99,9 % iltfri kobberleder (OFC), AWG 24, halogenfri kabelkappe (LSZH), 3 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK68 kr68 krKøb
2Boligcenter DK79 kr79 krKøb
3Ultrashop89 kr89 krKøb
4Teknikproffset DK95 kr144 krKøb
5Vivas DK99 kr168 krKøb
6Av-Cables DK99 kr99 krKøb
7Proshop DK119 kr158 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay CAT 8.1 Patchkabel, S/FTP (PiMF), hvid 99,9 % iltfri kobberleder (OFC), AWG 24, halogenfri kabelkappe (LSZH), 3 m

PriceData har fulgt prisen på Goobay CAT 8.1 Patchkabel, S/FTP (PiMF), hvid 99,9 % iltfri kobberleder (OFC), AWG 24, halogenfri kabelkappe (LSZH), 3 m i 164 dage. Laveste pris i perioden er 68 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 77 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 73 kr.

Den nuværende pris på 68 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Goobay CAT 8.1 Patchkabel, S/FTP (PiMF), hvid 99,9 % iltfri kobberleder (OFC), AWG 24, halogenfri kabelkappe (LSZH), 3 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Goobay CAT 8.1 Patchkabel, S/FTP (PiMF), hvid 99,9 % iltfri kobberleder (OFC), AWG 24, halogenfri kabelkappe (LSZH), 3 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 202668 kr7 kr (9%)
14. maj 202675 kr2 kr (3%)
22. dec. 202577 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret