Gå til hovedindhold

Goobay CAT 8.1 Patchkabel, S/FTP (PiMF), hvid 99,9 % iltfri kobberleder (OFC), AWG 24, halogenfri kabelkappe (LSZH), 2 m

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849551253
Pris fra 63 krtil 99 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 36 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 58 kr 14. maj

Sammenlign priser på Goobay CAT 8.1 Patchkabel, S/FTP (PiMF), hvid 99,9 % iltfri kobberleder (OFC), AWG 24, halogenfri kabelkappe (LSZH), 2 m og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 63 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay CAT 8.1 S/FTP CU 2m White
63 kr
Til butik
Goobay CAT 8.1 S/FTP CU 2m White billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - SFTP, PiMF - CAT 8.1 - halogenfri, formet, knastfri, strenget - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 55125
EAN: 4040849551253
Varenr.: 993554423
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Goobay CAT 8.1 S/FTP CU 2m White
79 kr
Til butik
Goobay CAT 8.1 S/FTP CU 2m White billede

Produktinformation

Oplev Goobay CAT 81 SFTP CU 2m White – det perfekte valg til dine netværksbehov. Med et varenummer på 4040849551253 er denne høj-kvalitets netværkskabel designet til at sikre hurtig og stabil dataoverførsel. Kablet er udstyret med skærmning (SFTP),

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler (RJ45)
EAN: 4040849551253
Varenr.: 99786
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel CAT 8.1 - Goobay S/FTP, 2 m, hvid
79 kr
Til butik
Netværkskabel CAT 8.1 - Goobay S/FTP, 2 m, hvid billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 2 m - SFTP, PiMF - CAT 8.1 - halogenfri, formet, knastfri, strenget - hvidGenereltAfskærmningsmateriale: Aluminiums folie med aluminiums bøjleBelagt stikforbindelse: GuldEgenskaber: Halogenfriformetknastfristrengetanti-knæk hylsterhaspebeskyttelsekobberlederFarve: HvidKappemateriale: Low Smoke Zero Halogen (LSZH)Længde: 2 mLedningsføringssystem: T568BNetværkskabeltype: Patchkabel - CAT 8.1Teknologi: SFTP, PiMFForbindelseForbindelsesled: RJ-45 - hanStikforbindelse (anden ende): RJ-45 - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: TIA/EIA-568-B - op til 2 GHzPakketype: En grosMiljømæssige parametreMaks. driftstemperatur: 75 °CMin. driftstemperatur: -20 °C...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.15g
EAN: 4040849551253
Varenr.: 1813300
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay CAT 8.1 Patchkabel, S/FTP (PiMF), hvid 99,9 % iltfri kobberleder (OFC), AWG 24, halogenfri kabelkappe (LSZH), 2 m
-45%88 kr
Før 159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Halogenfri S/FTP-netværkskabel Cat. 8.1 - 2 m
89 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 8.1 STP - Hvid - 2m
99 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel CAT 8.1 - Goobay S/FTP, 2 m, hvid
99 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay CAT 8.1 Patchkabel, S/FTP (PiMF), hvid 99,9 % iltfri kobberleder (OFC), AWG 24, halogenfri kabelkappe (LSZH), 2 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay CAT 8.1 Patchkabel, S/FTP (PiMF), hvid 99,9 % iltfri kobberleder (OFC), AWG 24, halogenfri kabelkappe (LSZH), 2 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK63 kr63 krKøb
2Ultrashop79 kr79 krKøb
3Boligcenter DK79 kr79 krKøb
4Teknikproffset DK88 kr137 krKøb
5Av-Cables DK89 kr89 krKøb
6Proshop DK99 kr138 krKøb
7Vivas DK99 kr168 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay CAT 8.1 Patchkabel, S/FTP (PiMF), hvid 99,9 % iltfri kobberleder (OFC), AWG 24, halogenfri kabelkappe (LSZH), 2 m

PriceData har fulgt prisen på Goobay CAT 8.1 Patchkabel, S/FTP (PiMF), hvid 99,9 % iltfri kobberleder (OFC), AWG 24, halogenfri kabelkappe (LSZH), 2 m i 166 dage. Laveste pris i perioden er 58 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 110 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 75 kr.

Den nuværende pris på 63 kr er 16% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Goobay CAT 8.1 Patchkabel, S/FTP (PiMF), hvid 99,9 % iltfri kobberleder (OFC), AWG 24, halogenfri kabelkappe (LSZH), 2 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Goobay CAT 8.1 Patchkabel, S/FTP (PiMF), hvid 99,9 % iltfri kobberleder (OFC), AWG 24, halogenfri kabelkappe (LSZH), 2 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 202663 kr5 kr (9%)
14. maj 202658 kr10 kr (15%)
21. dec. 202568 kr42 kr (38%)
20. dec. 2025110 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret