Gå til hovedindhold

Gigaset Communications Gigaset Comfort 550 trådløs telefon - sort/krom

Gigaset CommunicationsElektronikEAN: 4250366866406
Pris fra 452 krtil 579 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 127 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 429 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Gigaset Comfort 550 trådløs telefon - sort/krom og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 452 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gigaset 550 Comfort Trådløs telefon Sort Krom
452 kr
Til butik
Gigaset 550 Comfort Trådløs telefon Sort Krom billede

Produktinformation

Gigaset 550 Comfort - Trådløs telefon med opkalds-ID - ECO DECT\GAP\CAT-iq - sort krom

Produktspecifikationer

Artikel nr.: Gigaset Comfort 550
EAN: 4250366866406
Varenr.: 1002504395
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Siemens Gigaset Comfort 550
460 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gigaset Comfort 550 trådløs telefon - sort/krom
559 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gigaset Comfort 550 trådløs telefon - sort/krom
579 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gigaset Comfort 550 trådløs telefon - sort/krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gigaset Comfort 550 trådløs telefon - sort/krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK452 kr452 krKøb
2CS MEGASTORE DK460 kr499 krKøb
3Boligcenter DK559 kr559 krKøb
4Vivas DK579 kr648 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gigaset Comfort 550 trådløs telefon - sort/krom

PriceData har fulgt prisen på Gigaset Comfort 550 trådløs telefon - sort/krom i 180 dage. Laveste pris i perioden er 429 kr (registreret d. 3. april 2026), højeste er 541 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 448 kr.

Den nuværende pris på 452 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 60 prisændringer for Gigaset Comfort 550 trådløs telefon - sort/krom. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 60 prisændringer for Gigaset Comfort 550 trådløs telefon - sort/krom de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026452 kr4 kr (1%)
26. maj 2026456 kr3 kr (1%)
25. maj 2026459 kr8 kr (2%)
24. maj 2026451 kr3 kr (1%)
23. maj 2026454 kr4 kr (1%)
22. maj 2026458 kr1 kr (0%)
21. maj 2026459 kr5 kr (1%)
20. maj 2026454 kr4 kr (1%)
19. maj 2026458 kr1 kr (0%)
16. maj 2026459 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret