Gå til hovedindhold

Gigaset N870E IP Pro Basestation til trådløs telefon / basestation til VoIP-telefon

GigasetElektronikEAN: 4250366849430
Pris fra 3.207 krtil 4.019 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 812 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.020 kr 19. mar.

Sammenlign priser på Gigaset N870E IP Pro Basestation til trådløs telefon / basestation til VoIP-telefon og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3207 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gigaset N870E IP Pro Basestation til trådløs telefon / basestation til VoIP-telefon
3.207 kr
Til butik
Gigaset N870E IP Pro Basestation til trådløs telefon / basestation til VoIP-telefon billede

Produktinformation

Gigaset N870E IP Pro - Basestation til trådløs telefon / basestation til VoIP-telefon - IP-DECT\\GAP\\pnCAP - 3-vejs opkaldskapacitet - SIP, RTCP, RTP, SRTP, SDP

Produktspecifikationer

Artikel nr.: S30852-H2718-R101
EAN: 4250366849430
Varenr.: 999905153
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Siemens Gigaset N870E IP Pro
3.437 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
DECT base - Gigaset N870E IP PRO, hvid
-2%3.999 kr
Før 4.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
DECT base - Gigaset N870E IP PRO, hvid billede

Produktinformation

Fordele ved DECT base til fastnettelefonerGigaset N870E IP PRO er en professionel DECT base til IP-telefoni, der giver stabil mobiltelefoni på kontoret eller i større bygninger. Den hvide enhed kan indgå i små såvel som meget store installationer og understøtter avancerede funktioner til sikkerhed og samtalestyring. Med understøttelse af kvalitetsstyring (QoS) og moderne sikkerhedsprotokoller får du en pålidelig løsning til daglig kommunikation.Nøglefunktioner til skalerbare telefoniløsningerBasen er kompatibel med DECT og DECT-GAP og kan bruges med mange håndsæt. Systemet kan skaleres op til et stort antal baser og håndsæt, så voksende virksomheder kan udvide uden at skifte platform. Understøttelse af vCard forenkler håndtering af kontakter, mens populære tale-codecs som G.711, G.722 og G.729ab sikrer klar lyd.Farve: HvidVægt: 0,300 kgMål (B × D × H): 18,8 × 22,7 × 4,2 cmDECT-standarder: DECT, DECT-GAPKompatibilitet: GAPSikkerhed: TLS, SIPS, HTTPSMaks. antal baser: 6.000Maks. antal håndsæt: 20.000QoS-understøttelse: JaVoice codecs: G.711, G.722, G.729abvCard: JaOpkaldsfunktioner: Banke på, viderestilling, overførsel...

Produktspecifikationer

Mærke: Gigaset
Kategori: Fastnettelefoner
Vægt: 2.53g
EAN: 4250366849430
Varenr.: 1929248
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
DECT base - Gigaset N870E IP PRO, hvid
-2%4.019 kr
Før 4.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gigaset N870E IP Pro Basestation til trådløs telefon / basestation til VoIP-telefon koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gigaset N870E IP Pro Basestation til trådløs telefon / basestation til VoIP-telefon koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.207 kr3.207 krKøb
2Proshop DK3.437 kr3.437 krKøb
3Boligcenter DK3.999 kr3.999 krKøb
4Vivas DK4.019 kr4.098 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gigaset N870E IP Pro Basestation til trådløs telefon / basestation til VoIP-telefon

PriceData har fulgt prisen på Gigaset N870E IP Pro Basestation til trådløs telefon / basestation til VoIP-telefon i 185 dage. Laveste pris i perioden er 3.020 kr (registreret d. 19. marts 2026), højeste er 3.324 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.134 kr.

Den nuværende pris på 3.207 kr er 2% over normalprisen. Der er registreret 39 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for Gigaset N870E IP Pro Basestation til trådløs telefon / basestation til VoIP-telefon. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for Gigaset N870E IP Pro Basestation til trådløs telefon / basestation til VoIP-telefon de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. mar. 20263.207 kr144 kr (5%)
24. mar. 20263.063 kr13 kr (0%)
23. mar. 20263.050 kr13 kr (0%)
22. mar. 20263.063 kr24 kr (1%)
21. mar. 20263.039 kr23 kr (1%)
20. mar. 20263.062 kr42 kr (1%)
19. mar. 20263.020 kr10 kr (0%)
18. mar. 20263.030 kr1 kr (0%)
17. mar. 20263.031 kr13 kr (0%)
16. mar. 20263.044 kr12 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret