Gå til hovedindhold

Gigaset N870 IP PRO Trådløs VoIP telefon basisstation Polarhvid SF9063

GigasetElektronikEAN: 4250366849423
Pris fra 2.958 krtil 3.619 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 661 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.869 kr 8. mar.

Sammenlign priser på Gigaset N870 IP PRO Trådløs VoIP telefon basisstation Polarhvid SF9063 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2958 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gigaset N870 IP PRO Trådløs VoIP telefon basisstation Polarhvid SF9063
2.958 kr
Til butik
Gigaset N870 IP PRO Trådløs VoIP telefon basisstation Polarhvid SF9063 billede

Produktinformation

Gigaset N870 IP PRO - Trådløs VoIP telefon basisstation - IP-DECT\\GAP\\pnCAP - SIP, SRTP, SDP - polarhvid SF9063

Produktspecifikationer

Artikel nr.: S30852-H2716-R101
EAN: 4250366849423
Varenr.: 993819426
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Siemens Gigaset N870 IP PRO
3.007 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
DECT base - Gigaset N870 IP Pro, hvid
3.599 kr
Til butik
DECT base - Gigaset N870 IP Pro, hvid billede

Produktinformation

Fordele ved DECT base til erhvervGigaset N870 IP Pro er en fleksibel DECT base til IP-telefoni, ideel til virksomheder, kontorer og receptioner, der ønsker stabil trådløs telefoni med central styring. Enheden understøtter op til 250 håndsæt og leverer op til 120 kanaler, så flere kan tale samtidig uden flaskehalse. Den hvide, diskrete enhed kan vægmonteres og passer pænt ind i moderne miljøer.Drift og netværkN870 IP Pro tilsluttes netværket via Ethernet og kan forsynes med strøm via PoE, hvilket gør installationen enkel. Den tilbyder vigtige funktioner til professionelle opkald som venteposition, viderestilling, omstilling og konference. Med understøttelse af QoS, sikkerhedsalgoritmer som SSL/TLS, SIPS, SRTP og HTTPS samt firmwareopdatering er løsningen klar til pålidelig og sikker drift i hverdagen.Montering: VægmonterbarFarve: HvidStrøm: Power over Ethernet (PoE)Netværk: Ethernet LAN, 1 × RJ-45Maks. antal håndsæt: 250Samtidige kanaler: 120Kompatibilitet: GAPFunktioner: CNG, vCard, QoS, firmwareopgraderbarSikkerhed: SSL/TLS, SIPS, SRTP, HTTPSOpkaldsfunktioner: Banke på, konference, omstilling, parker opkald, viderestillingDriftstemp.: 5 – 45 °CRelativ luftfugtighed (drift): 20 – 75 %Opbevaringstemp.: -20 – 70 °CMål (B × D × H): 11,0 × 4,2 × 18,0 cm...

Produktspecifikationer

Mærke: Gigaset
Kategori: Fastnettelefoner
Vægt: 2.53g
EAN: 4250366849423
Varenr.: 1904922
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
DECT base - Gigaset N870 IP Pro, hvid
3.619 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gigaset N870 IP PRO Trådløs VoIP telefon basisstation Polarhvid SF9063 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gigaset N870 IP PRO Trådløs VoIP telefon basisstation Polarhvid SF9063 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.958 kr2.958 krKøb
2Proshop DK3.007 kr3.007 krKøb
3Boligcenter DK3.599 kr3.599 krKøb
4Vivas DK3.619 kr3.698 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gigaset N870 IP PRO Trådløs VoIP telefon basisstation Polarhvid SF9063

PriceData har fulgt prisen på Gigaset N870 IP PRO Trådløs VoIP telefon basisstation Polarhvid SF9063 i 186 dage. Laveste pris i perioden er 2.859 kr (registreret d. 18. februar 2026), højeste er 2.997 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.938 kr.

Den nuværende pris på 2.958 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Gigaset N870 IP PRO Trådløs VoIP telefon basisstation Polarhvid SF9063. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Gigaset N870 IP PRO Trådløs VoIP telefon basisstation Polarhvid SF9063 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20262.958 kr39 kr (1%)
23. maj 20262.997 kr54 kr (2%)
26. apr. 20262.943 kr26 kr (1%)
1. apr. 20262.917 kr48 kr (2%)
8. mar. 20262.869 kr30 kr (1%)
20. feb. 20262.899 kr40 kr (1%)
18. feb. 20262.859 kr20 kr (1%)
21. dec. 20252.879 kr71 kr (2%)
18. dec. 20252.950 kr4 kr (0%)
13. dec. 20252.946 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret