Gå til hovedindhold

Gigaset N610 IP PRO Basestation til trådløs telefon / basestation til VoIP-telefon Hvidt sølv

GigasetElektronikEAN: 4250366865720
Pris fra 685 krtil 929 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 244 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 681 kr 22. apr.

Sammenlign priser på Gigaset N610 IP PRO Basestation til trådløs telefon / basestation til VoIP-telefon Hvidt sølv og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 685 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gigaset N610 IP PRO Basestation til trådløs telefon / basestation til VoIP-telefon Hvidt sølv
685 kr
Til butik
Gigaset N610 IP PRO Basestation til trådløs telefon / basestation til VoIP-telefon Hvidt sølv billede

Produktinformation

Gigaset N610 IP PRO - Basestation til trådløs telefon / basestation til VoIP-telefon - IP-DECT\\GAP\\pnCAP - 3-vejs opkaldskapacitet - SIP, RTCP, RTP, SRTP, SDP - hvidt sølv

Produktspecifikationer

Artikel nr.: S30852-H2709-R101
EAN: 4250366865720
Varenr.: 1001084187
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gigaset N610 IP PRO
691 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Siemens Gigaset N610 IP PRO
692 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
DECT IP-basestation Gigaset N610 IP PRO - hvid
909 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
DECT IP-basestation Gigaset N610 IP PRO - hvid
929 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gigaset N610 IP PRO Basestation til trådløs telefon / basestation til VoIP-telefon Hvidt sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gigaset N610 IP PRO Basestation til trådløs telefon / basestation til VoIP-telefon Hvidt sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK685 kr685 krKøb
2CS MEGASTORE DK691 kr730 krKøb
3Proshop DK692 kr731 krKøb
4Boligcenter DK909 kr909 krKøb
5Vivas DK929 kr1.008 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gigaset N610 IP PRO Basestation til trådløs telefon / basestation til VoIP-telefon Hvidt sølv

PriceData har fulgt prisen på Gigaset N610 IP PRO Basestation til trådløs telefon / basestation til VoIP-telefon Hvidt sølv i 186 dage. Laveste pris i perioden er 662 kr (registreret d. 23. december 2025), højeste er 936 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 691 kr.

Den nuværende pris på 685 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for Gigaset N610 IP PRO Basestation til trådløs telefon / basestation til VoIP-telefon Hvidt sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for Gigaset N610 IP PRO Basestation til trådløs telefon / basestation til VoIP-telefon Hvidt sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026685 kr6 kr (1%)
26. maj 2026691 kr6 kr (1%)
24. maj 2026685 kr6 kr (1%)
23. maj 2026691 kr6 kr (1%)
22. maj 2026697 kr3 kr (0%)
12. maj 2026694 kr12 kr (2%)
9. maj 2026706 kr12 kr (2%)
7. maj 2026694 kr12 kr (2%)
6. maj 2026706 kr22 kr (3%)
4. maj 2026684 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret