Gå til hovedindhold

GIGABYTE B550I AORUS PRO AX, AMD, Stik AM4, AMD Ryzen 3000 Series, AMD Ryzen 4000 Series, AMD Ryzen 5000 Series, Stik AM4, DDR4-SDRAM, 64 GB

GigabyteBundkortEAN: 4719331809508
Pris fra 1.119 krtil 1.519 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 400 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.100 kr 19. apr.

Sammenlign priser på GIGABYTE B550I AORUS PRO AX, AMD, Stik AM4, AMD Ryzen 3000 Series, AMD Ryzen 4000 Series, AMD Ryzen 5000 Series, Stik AM4, DDR4-SDRAM, 64 GB og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1119 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Gigabyte B550I AORUS PRO AX Bundkort - GEEKD.dk
1.119 kr
Til butik
Gigabyte B550I AORUS PRO AX Bundkort - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Vil du have high-end gaming uden at dit setup overtager hele stuen? 🎮 Gigabyte B550I AORUS PRO AX er det kompakte kraftcenter, der beviser at størrelse ikke betyder alt. Dette mini-ITX bundkort leverer fuld gaming-ydeevne på kun 170 x 170 mm og passer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Gigabyte
Kategori: Bundkort
EAN: 4719331809508
Varenr.: 47757553140048
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gigabyte B550I AORUS PRO AX Mini ITX AM4 AMD B550
1.140 kr
Til butik
Gigabyte B550I AORUS PRO AX Mini ITX AM4 AMD B550 billede

Produktinformation

Gigabyte B550I AORUS PRO AX - 1.0 - bundkort - mini ITX - Socket AM4 - AMD B550 Chipset - USB-C Gen2, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2 - 2.5 Gigabit LAN, Bluetooth, Wi-Fi - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: B550 I AORUS PRO AX
EAN: 4719331809508
Varenr.: 996103255
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GIGABYTE B550I AORUS PRO AX, AMD, Stik AM4, AMD Ryzen 3000 Series, AMD Ryzen 4000 Series, AMD Ryzen 5000 Series, Stik AM4, DDR4-SDRAM, 64 GB
1.144 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GIGABYTE B550I AORUS PRO AX Bundkort - AMD B550 - AMD AM4 socket - DDR4 RAM - Mini-ITX
1.144 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Gigabyte B550I AORUS PRO AX Mini ITX AM4 AMD B550
1.419 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bundkort - Gigabyte B550I Aorus Pro AX mini‑ITX, AMD AM4, Wi‑Fi 6E
-6%1.499 kr
Før 1.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bundkort - Gigabyte B550I Aorus Pro AX mini‑ITX, AMD AM4, Wi‑Fi 6E
-6%1.519 kr
Før 1.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GIGABYTE B550I AORUS PRO AX, AMD, Stik AM4, AMD Ryzen 3000 Series, AMD Ryzen 4000 Series, AMD Ryzen 5000 Series, Stik AM4, DDR4-SDRAM, 64 GB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GIGABYTE B550I AORUS PRO AX, AMD, Stik AM4, AMD Ryzen 3000 Series, AMD Ryzen 4000 Series, AMD Ryzen 5000 Series, Stik AM4, DDR4-SDRAM, 64 GB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Geekd1.119 kr1.119 krKøb
2CompuMail DK1.140 kr1.140 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.144 kr1.144 krKøb
4Proshop DK1.144 kr1.144 krKøb
5Ultrashop1.419 kr1.419 krKøb
6Boligcenter DK1.499 kr1.499 krKøb
7Vivas DK1.519 kr1.598 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GIGABYTE B550I AORUS PRO AX, AMD, Stik AM4, AMD Ryzen 3000 Series, AMD Ryzen 4000 Series, AMD Ryzen 5000 Series, Stik AM4, DDR4-SDRAM, 64 GB

PriceData har fulgt prisen på GIGABYTE B550I AORUS PRO AX, AMD, Stik AM4, AMD Ryzen 3000 Series, AMD Ryzen 4000 Series, AMD Ryzen 5000 Series, Stik AM4, DDR4-SDRAM, 64 GB i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.073 kr (registreret d. 14. februar 2026), højeste er 1.439 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.202 kr.

Den nuværende pris på 1.119 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 38 prisfald og 40 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 78 prisændringer for GIGABYTE B550I AORUS PRO AX, AMD, Stik AM4, AMD Ryzen 3000 Series, AMD Ryzen 4000 Series, AMD Ryzen 5000 Series, Stik AM4, DDR4-SDRAM, 64 GB. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 78 prisændringer for GIGABYTE B550I AORUS PRO AX, AMD, Stik AM4, AMD Ryzen 3000 Series, AMD Ryzen 4000 Series, AMD Ryzen 5000 Series, Stik AM4, DDR4-SDRAM, 64 GB de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20261.119 kr25 kr (2%)
27. maj 20261.144 kr25 kr (2%)
23. maj 20261.119 kr39 kr (3%)
22. maj 20261.158 kr29 kr (2%)
21. maj 20261.187 kr2 kr (0%)
20. maj 20261.189 kr4 kr (0%)
19. maj 20261.185 kr54 kr (5%)
15. maj 20261.131 kr22 kr (2%)
8. maj 20261.109 kr39 kr (3%)
7. maj 20261.148 kr11 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret