Gå til hovedindhold

ASRock B650I LIGHTNING WIFI - Bundkort - Socket AM5 - USB 3.2 Gen 1 - onboard grafik (CPU påkrævet) retail - GEEKD.dk

ASRockBundkortEAN: 4710483944253
Pris fra 1.099 krtil 1.349 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 250 kr (19% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ASRock B650I LIGHTNING WIFI - Bundkort - Socket AM5 - USB 3.2 Gen 1 - onboard grafik (CPU påkrævet) retail - GEEKD.dk og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1099 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASRock B650I LIGHTNING WIFI - Bundkort - Socket AM5 - USB 3.2 Gen 1 - onboard grafik (CPU påkrævet) retail
1.099 kr
Til butik
ASRock B650I LIGHTNING WIFI - Bundkort - Socket AM5 - USB 3.2 Gen 1 - onboard grafik (CPU påkrævet) retail billede

Produktinformation

ASRock B650I LIGHTNING WIFI - Bundkort - Socket AM5 - USB 3.2 Gen 1 - onboard grafik (CPU påkrævet) retail

Produktspecifikationer

Mærke: ASRock
Artikel nr.: 90-MXBMP0-A0UAYZ
EAN: 4710483944253
Varenr.: 1001679410
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASRock B650I LIGHTNING WIFI Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Mini-ITX
1.237 kr
Til butik
ASRock B650I LIGHTNING WIFI Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Mini-ITX billede

Produktinformation

Bundkort, størrelse: Mini ITX, AMD AM5 socket, AMD B650 chipset, 1 x PCI-Express 4.0 x16, Dual DDR5-5600 2 x DIMM slots (AMD EXPO support), lagrings tilslutninger: 2 x SATA-600 / 1 x M.2 NVMe PCI-Express 4.0 / 1 x M.2 NVMe PCI-Express 5.0 (M.2 size: 2242 / 2260 / 2280), USB 3.2 Gen 2 type A & C, skærm tilslutning: 1 x HDMI 2.1, Dragon RTL8125BG 2.5 Gigabit netværk (LAN), WiFi 6E & Bluetooth 5.2, AMD Graphics supporteret (CPU med VGA påkrævet), Realtek ALC897 HD Audio (8-kanaler) lydkort, ASRock Polychrome SYNC software...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASRock
Kategori: Bundkort
Artikel nr.: 90-MXBMP0-A0UAYZ
EAN: 4710483944253
Varenr.: 3210143
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
ASRock B650I LIGHTNING WIFI - Moderkort - Socket AM5 - USB 3.2 Gen 1 - inbyggd grafik (CPU krävs)
1.249 kr
Til butik
ASRock B650I LIGHTNING WIFI - Moderkort - Socket AM5 - USB 3.2 Gen 1 - inbyggd grafik (CPU krävs) billede

Produktinformation

ASRock B650I LIGHTNING WIFI - Moderkort - Socket AM5 - USB 3.2 Gen 1 - inbyggd grafik (CPU krävs) detaljhandel, Produktbeskrivning ASRock Phantom Gaming B650I Lightning WiFi - moderkort - mini ITX - Sockel AM5 - AMD B650, Produkttyp Moderkort - mini ITX, Chipset typ AMD B650, Processorsockel 1 x Sockel AM5, Kompatibla processorer (stöder Ryzen 7000-serien), Max RAM-storlek 92 GB, RAM-stöd 2 DIMM-platser - DDR5, icke-ECC, inte buffrad, Lagringsportar 2 x SATA-600 (RAID), 2 x M.2, Audio HD Audio (8-kanals), LAN 2.5 Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.2, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E).

Produktspecifikationer

Mærke: ASROCK
Kategori: Bundkort
EAN: 4710483944253
Varenr.: C62708
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bundkort til gaming ASRock B650I Lightning WiFi - AM5, mini?ITX
-9%1.269 kr
Før 1.389 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ASRock B650I LIGHTNING WIFI - Bundkort - Socket AM5 - USB 3.2 Gen 1 - onboard grafik (CPU påkrævet) retail - GEEKD.dk
1.275 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bundkort til gaming ASRock B650I Lightning WiFi - AM5, mini?ITX
-9%1.289 kr
Før 1.409 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASRock B650I LIGHTNING WIFI - Bundkort - Socket AM5 - USB 3.2 Gen 1 - onboard grafik (CPU påkrævet) retail
1.349 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASRock B650I LIGHTNING WIFI - Bundkort - Socket AM5 - USB 3.2 Gen 1 - onboard grafik (CPU påkrævet) retail - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASRock B650I LIGHTNING WIFI - Bundkort - Socket AM5 - USB 3.2 Gen 1 - onboard grafik (CPU påkrævet) retail - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.099 kr1.099 krKøb
2Proshop DK1.237 kr1.237 krKøb
3Teknikproffset DK1.249 kr1.308 krKøb
4Boligcenter DK1.269 kr1.269 krKøb
5Geekd1.275 kr1.275 krKøb
6Vivas DK1.289 kr1.358 krKøb
7Ultrashop1.349 kr1.349 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASRock B650I LIGHTNING WIFI - Bundkort - Socket AM5 - USB 3.2 Gen 1 - onboard grafik (CPU påkrævet) retail - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på ASRock B650I LIGHTNING WIFI - Bundkort - Socket AM5 - USB 3.2 Gen 1 - onboard grafik (CPU påkrævet) retail - GEEKD.dk i 176 dage. Laveste pris i perioden er 1.099 kr (registreret d. 27. februar 2026), højeste er 1.286 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.233 kr.

Den nuværende pris på 1.099 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for ASRock B650I LIGHTNING WIFI - Bundkort - Socket AM5 - USB 3.2 Gen 1 - onboard grafik (CPU påkrævet) retail - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for ASRock B650I LIGHTNING WIFI - Bundkort - Socket AM5 - USB 3.2 Gen 1 - onboard grafik (CPU påkrævet) retail - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 20261.099 kr132 kr (11%)
22. mar. 20261.231 kr2 kr (0%)
21. mar. 20261.233 kr1 kr (0%)
20. mar. 20261.232 kr9 kr (1%)
19. mar. 20261.223 kr15 kr (1%)
18. mar. 20261.208 kr8 kr (1%)
17. mar. 20261.200 kr33 kr (3%)
15. mar. 20261.167 kr18 kr (2%)
14. mar. 20261.185 kr4 kr (0%)
13. mar. 20261.181 kr4 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret