Gå til hovedindhold

Geberit Mapress forzinket overbøjning til varmeanlæg 15 mm

GeberitSanitetEAN: 4024723208020
Pris fra 23,99 krtil 42 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 18,01 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 23 kr 25. maj

Sammenlign priser på Geberit Mapress forzinket overbøjning til varmeanlæg 15 mm og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 23.99 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Overbøjn. Fz 15Mm N/N Mapress
23,99 kr
Til butik
Overbøjn. Fz 15Mm N/N Mapress billede

Produktinformation

Overbøjning FZ 15 mm nippel / nippel mapress Søgetermer: 0203241679 - 20802 - 034273015 - 4024723208020

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Plumbing
EAN: 4024723208020
Varenr.: 8014738129218
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit 20802, Slangestik, Kulfiber, Stål
24 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Mapress overbøjning FZ 15mm nippel/nippel
24 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GEBERIT Mapress FZ overbøjning 15 mm
24 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Overbøjn. fz 15mm n/n mapress
25 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
15 mm Overbøjning FZ nippel/nippel Mapress
26,76 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geberit Mapress forzinket overbøjning til varmeanlæg 15 mm
39 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit Mapress forzinket overbøjning t/varmeanlæg 15 mm
42 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress forzinket overbøjning til varmeanlæg 15 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress forzinket overbøjning til varmeanlæg 15 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk23,99 kr23,99 krKøb
2CS MEGASTORE DK24 kr63 krKøb
3Proshop DK24 kr63 krKøb
4Elvvs.dk24 kr24 krKøb
5MaintainIt25 kr25 krKøb
6EL-GROSSISTEN26,76 kr26,76 krKøb
7CompletVVS39 kr39 krKøb
8BilligVVS DK42 kr42 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit Mapress forzinket overbøjning til varmeanlæg 15 mm

PriceData har fulgt prisen på Geberit Mapress forzinket overbøjning til varmeanlæg 15 mm i 172 dage. Laveste pris i perioden er 23 kr (registreret d. 4. marts 2026), højeste er 26 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 24 kr.

Den nuværende pris på 23,99 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Geberit Mapress forzinket overbøjning til varmeanlæg 15 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Geberit Mapress forzinket overbøjning til varmeanlæg 15 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202623,99 kr
25. maj 202623 kr
24. maj 202623,99 kr
12. maj 202623 kr
14. apr. 202623,99 kr1,01 kr (4%)
13. apr. 202625 kr1,01 kr (4%)
21. mar. 202623,99 kr
19. mar. 202624 kr1 kr (4%)
13. mar. 202625 kr1 kr (4%)
7. mar. 202624 kr1 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret