Gå til hovedindhold

Geberit Mapress forzinket bøjning med nippel til varmeanlæg 15 mm - 90 grader

GeberitSanitetEAN: 4024723203025
Pris fra 22 krtil 72,5 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 50,5 kr (70% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Geberit Mapress forzinket bøjning med nippel til varmeanlæg 15 mm - 90 grader og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 22 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mapress 90° bøjning med nippel 15 mm
22 kr
Til butik
Mapress 90° bøjning med nippel 15 mm billede

Produktinformation

Mapress el-forzinket fittings til varmeanlæg, køl og industri. Samlingerne fortages let ved hjælp af en presmaskine tilhørende presbakke i samme diameter som røret. Data:- Dimension:15 mm- Type: 90° bøjning med nippel- Materiale:Stål ulegeret- O-ring CIIR...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Rør & fittings
Størrelse: 15mm
EAN: 4024723203025
Varenr.: 034201015
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Mapress bøjning FZ 90° 15 mm med nippel
23 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GEBERIT Mapress FZ bøjning 15 mm. 90 ° med 1 muffe
23 kr
Til butik
GEBERIT Mapress FZ bøjning 15 mm. 90 ° med 1 muffe billede

Produktinformation

Geberit Mapress FZ El-forzinket Til varmeanlæg og afkøling Presseindikator Utæt ved manglende presning Frem- og tilbageløb kan skiftes Udvendigt forzinket Tætningsring af CIIR sort Pressemuffe med transparent beskyttelsesprop Materiale Stål ulegeret 1 Egn...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Forzinket bøjninger
EAN: 4024723203025
Varenr.: 35703
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Bøjn. fz 90gr. 15mm m/n mapress
23,75 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit 20302, 90°, 49 mm, 29 mm, 59 mm
24,96 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Mapress El-Forzinket, 15 mm bjning 90, muffe/nippel - Geberit
25,5 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
15 mm Bøjning FZ 90° muffe/nippel Mapress
25,8 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit Mapress forzinket bøjning m/nippel t/varmeanlæg 15 mm - 90 grader
26 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geberit Mapress forzinket bøjning med nippel til varmeanlæg 15 mm - 90 grader
37 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GEBERIT Mapress FZ bøjning 15 mm. 90° med 1 muffe
72,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress forzinket bøjning med nippel til varmeanlæg 15 mm - 90 grader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress forzinket bøjning med nippel til varmeanlæg 15 mm - 90 grader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS22 kr22 krKøb
2Proshop DK23 kr62 krKøb
3Elvvs.dk23 kr23 krKøb
4MaintainIt23,75 kr23,75 krKøb
5CS MEGASTORE DK24,96 kr63,96 krKøb
6WATTOO.DK25,5 kr25,5 krKøb
7EL-GROSSISTEN25,8 kr25,8 krKøb
8BilligVVS DK26 kr26 krKøb
9CompletVVS37 kr37 krKøb
10vvsfittings.dk72,5 kr72,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit Mapress forzinket bøjning med nippel til varmeanlæg 15 mm - 90 grader

PriceData har fulgt prisen på Geberit Mapress forzinket bøjning med nippel til varmeanlæg 15 mm - 90 grader i 166 dage. Laveste pris i perioden er 22 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 24 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 23 kr.

Den nuværende pris på 22 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Geberit Mapress forzinket bøjning med nippel til varmeanlæg 15 mm - 90 grader. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Geberit Mapress forzinket bøjning med nippel til varmeanlæg 15 mm - 90 grader de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202622 kr1 kr (4%)
27. maj 202623 kr1 kr (5%)
25. maj 202622 kr1 kr (4%)
23. maj 202623 kr1 kr (5%)
12. maj 202622 kr1 kr (4%)
9. mar. 202623 kr
8. mar. 202623,75 kr
7. mar. 202623 kr1 kr (5%)
4. mar. 202622 kr1 kr (4%)
5. feb. 202623 kr1 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret