Gå til hovedindhold

Geberit Mapress forzinket bøjning med nippel til varmeanlæg 28 mm - 45 grader

GeberitSanitetEAN: 4024723207054
Pris fra 41,88 krtil 75 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 33,12 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 41 kr 28. mar.

Sammenlign priser på Geberit Mapress forzinket bøjning med nippel til varmeanlæg 28 mm - 45 grader og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 41.88 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Bøjn. Fz 45Gr. 28Mm M/N Mapress
41,88 kr
Til butik
Bøjn. Fz 45Gr. 28Mm M/N Mapress billede

Produktinformation

Anvendelse: Mapress elforzinket stål er velegnet som forsyningsrør til varmeanlæg, klimanalæg og kølevandssystemer. På grund af presteknologien udføres installationen nemt og uden at der skal loddes eller svejses. Samlingerne forbliver vedvarende tætte og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Plumbing
EAN: 4024723207054
Varenr.: 8014212366658
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit 20705, 45°, 48 mm, 25 mm, 56 mm
42 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Mapress bøjning FZ 45° 28 mm med nippel
42 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Bøjn. fz 45gr. 28mm m/n mapress
43,75 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
28 mm Bøjning FZ 45° muffe/nippel Mapress
46,71 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geberit Mapress forzinket bøjning med nippel til varmeanlæg 28 mm - 45 grader
69 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit Mapress forzinket bøjning m/nippel t/varmeanlæg 28 mm - 45 grader
75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress forzinket bøjning med nippel til varmeanlæg 28 mm - 45 grader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress forzinket bøjning med nippel til varmeanlæg 28 mm - 45 grader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk41,88 kr41,88 krKøb
2CS MEGASTORE DK42 kr81 krKøb
3Proshop DK42 kr81 krKøb
4MaintainIt43,75 kr43,75 krKøb
5EL-GROSSISTEN46,71 kr46,71 krKøb
6CompletVVS69 kr69 krKøb
7BilligVVS DK75 kr75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit Mapress forzinket bøjning med nippel til varmeanlæg 28 mm - 45 grader

PriceData har fulgt prisen på Geberit Mapress forzinket bøjning med nippel til varmeanlæg 28 mm - 45 grader i 182 dage. Laveste pris i perioden er 41 kr (registreret d. 5. februar 2026), højeste er 43,42 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 42 kr.

Den nuværende pris på 41,88 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Geberit Mapress forzinket bøjning med nippel til varmeanlæg 28 mm - 45 grader. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Geberit Mapress forzinket bøjning med nippel til varmeanlæg 28 mm - 45 grader de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202641,88 kr
31. maj 202642 kr
20. maj 202641,88 kr
19. maj 202642 kr
14. apr. 202641,88 kr
13. apr. 202642 kr
3. apr. 202641,88 kr
28. mar. 202641 kr
27. mar. 202641,88 kr
24. mar. 202641 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret