Gå til hovedindhold

Geberit Mapress forzinket bøjning til varmeanlæg 18 mm - 90 grader

GeberitSanitetEAN: 4024723201038
Pris fra 25 krtil 80 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 55 kr (69% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 24 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Geberit Mapress forzinket bøjning til varmeanlæg 18 mm - 90 grader og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 25 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GEBERIT Mapress FZ bøjning 18 mm. 90 ° muffe-muffe
25 kr
Til butik
GEBERIT Mapress FZ bøjning 18 mm. 90 ° muffe-muffe billede

Produktinformation

Til varmeanlæg, køl og industri Til klimatekniske områder Til sprinkleranlæg (våd) Ikke egnet til drikkevandsledninger.

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Forzinket bøjninger
EAN: 4024723201038
Varenr.: 35710
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Bøjn. Fz 90Gr. 18Mm M/M Mapress
25,59 kr
Til butik
Bøjn. Fz 90Gr. 18Mm M/M Mapress billede

Produktinformation

Anvendelse: Mapress rustfrit kan anvendes på alle steder, hvor der kræves høje temperaturer, stort tryk eller højest opnåelig hygiejne i rørledningssystemet. Mapress rustfrit er korrosionsbestandig over for vand og aggressive medier. Mapress rustfrit er V...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Plumbing
EAN: 4024723201038
Varenr.: 8014212956482
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Bøjn. fz 90gr. 18mm m/m mapress
26,25 kr
Til butik
Bøjn. fz 90gr. 18mm m/m mapress billede

Produktinformation

Anvendelse:Mapress rustfrit kan anvendes på alle steder, hvor der kræves høje temperaturer, stort tryk eller højest opnåelig hygiejne i rørledningssystemet. Mapress rustfrit er korrosionsbestandig over for vand og aggressive medier.Mapress rustfrit er VA-...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: GEBERIT
Kategori: fitting med 2 tilslutning
EAN: 4024723201038
Varenr.: 0203240256
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit 20103, 90°, 53 mm, 33 mm
28 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Mapress bøjning FZ 90° 18 mm med muffe
28 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Mapress El-Forzinket, 18 mm bjning 90, muffe/muffe - Geberit
28,25 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
18 mm Bøjning FZ 90° muffe/muffe Mapress
28,54 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mapress 90° bøjning med muffe 18 mm
40 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geberit Mapress forzinket bøjning til varmeanlæg 18 mm - 90 grader
41 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit Mapress forzinket bøjning t/varmeanlæg 18 mm - 90 grader
44 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GEBERIT Mapress FZ bøjning 18 mm. 90° muffe-muffe
80 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress forzinket bøjning til varmeanlæg 18 mm - 90 grader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress forzinket bøjning til varmeanlæg 18 mm - 90 grader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk25 kr25 krKøb
2Billigelogvvs.dk25,59 kr25,59 krKøb
3MaintainIt26,25 kr26,25 krKøb
4CS MEGASTORE DK28 kr67 krKøb
5Proshop DK28 kr67 krKøb
6WATTOO.DK28,25 kr28,25 krKøb
7EL-GROSSISTEN28,54 kr28,54 krKøb
8LavprisVVS40 kr40 krKøb
9CompletVVS41 kr41 krKøb
10BilligVVS DK44 kr44 krKøb
11vvsfittings.dk80 kr80 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit Mapress forzinket bøjning til varmeanlæg 18 mm - 90 grader

PriceData har fulgt prisen på Geberit Mapress forzinket bøjning til varmeanlæg 18 mm - 90 grader i 174 dage. Laveste pris i perioden er 24 kr (registreret d. 5. marts 2026), højeste er 28 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 26 kr.

Den nuværende pris på 25 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Geberit Mapress forzinket bøjning til varmeanlæg 18 mm - 90 grader. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Geberit Mapress forzinket bøjning til varmeanlæg 18 mm - 90 grader de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202625 kr
24. maj 202625,59 kr
22. maj 202625 kr
21. maj 202625,59 kr
15. maj 202625 kr
14. maj 202625,59 kr
12. maj 202625 kr
14. apr. 202625,59 kr
13. apr. 202626 kr
21. mar. 202625,59 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret