Gå til hovedindhold

Geberit Mapress forzinket bøjning til varmeanlæg 22 mm - 90 grader

GeberitSanitetEAN: 4024723201045
Pris fra 31,49 krtil 97,5 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 66,01 kr (68% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 30 kr 25. maj

Sammenlign priser på Geberit Mapress forzinket bøjning til varmeanlæg 22 mm - 90 grader og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 31.49 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Bøjn. Fz 90Gr. 22Mm M/M Mapress
31,49 kr
Til butik
Bøjn. Fz 90Gr. 22Mm M/M Mapress billede

Produktinformation

Anvendelse: Mapress rustfrit kan anvendes på alle steder, hvor der kræves høje temperaturer, stort tryk eller højest opnåelig hygiejne i rørledningssystemet. Mapress rustfrit er korrosionsbestandig over for vand og aggressive medier. Mapress rustfrit er V...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Plumbing
EAN: 4024723201045
Varenr.: 8014213120322
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit 20104, 90°, 61 mm, 40 mm
32 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Mapress bøjning FZ 90° 22 mm med muffer
32 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GEBERIT Mapress FZ bøjning 22 mm. 90 ° muffe-muffe
32 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Bøjn. fz 90gr. 22mm m/m mapress
32,5 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Mapress El-Forzinket, 22 mm bjning 90, muffe/muffe - Geberit
34,75 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
22 mm Bøjning FZ 90° muffe/muffe Mapress
35,13 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mapress 90° bøjning med muffe 22 mm
49 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit Mapress forzinket bøjning t/varmeanlæg 22 mm - 90 grader
55 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geberit Mapress forzinket bøjning til varmeanlæg 22 mm - 90 grader
65 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GEBERIT Mapress FZ bøjning 22 mm. 90° muffe-muffe
97,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress forzinket bøjning til varmeanlæg 22 mm - 90 grader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress forzinket bøjning til varmeanlæg 22 mm - 90 grader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk31,49 kr31,49 krKøb
2CS MEGASTORE DK32 kr71 krKøb
3Proshop DK32 kr71 krKøb
4Elvvs.dk32 kr32 krKøb
5MaintainIt32,5 kr32,5 krKøb
6WATTOO.DK34,75 kr34,75 krKøb
7EL-GROSSISTEN35,13 kr35,13 krKøb
8LavprisVVS49 kr49 krKøb
9BilligVVS DK55 kr55 krKøb
10CompletVVS65 kr65 krKøb
11vvsfittings.dk97,5 kr97,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit Mapress forzinket bøjning til varmeanlæg 22 mm - 90 grader

PriceData har fulgt prisen på Geberit Mapress forzinket bøjning til varmeanlæg 22 mm - 90 grader i 184 dage. Laveste pris i perioden er 30 kr (registreret d. 4. marts 2026), højeste er 32,61 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 31 kr.

Den nuværende pris på 31,49 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Geberit Mapress forzinket bøjning til varmeanlæg 22 mm - 90 grader. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Geberit Mapress forzinket bøjning til varmeanlæg 22 mm - 90 grader de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202631,49 kr
26. maj 202631 kr1 kr (3%)
25. maj 202630 kr1,49 kr (5%)
24. maj 202631,49 kr1,49 kr (5%)
22. maj 202630 kr1,49 kr (5%)
21. maj 202631,49 kr1,49 kr (5%)
15. maj 202630 kr1,49 kr (5%)
14. maj 202631,49 kr1,49 kr (5%)
12. maj 202630 kr1,49 kr (5%)
14. apr. 202631,49 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret