Gå til hovedindhold

Gustavsberg GB T2-T1-K Bundventilhus pakn. - T1-T2-K-U1

GustavsbergSanitetEAN: 4025416099024
Pris fra 64,91 krtil 105 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 40,09 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 64,88 kr 10. maj

Sammenlign priser på GB T2-T1-K Bundventilhus pakn. - T1-T2-K-U1 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 64.91 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GBG T2/T1/K BUNDVENTILHUS PAKNING
64,91 kr
Til butik
GBG T2/T1/K BUNDVENTILHUS PAKNING billede

Produktinformation

Gustavsberg T2/T1 bundventilpakning

Produktspecifikationer

Mærke: GUSTAVSBERG
EAN: 4025416099024
Varenr.: 15844062724431
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Gustavsberg ventilhuspakning T1/T2/K/U1
77,5 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Gustavsberg T2/T1 Bundventilpakning
78,75 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GB T2-T1-K Bundventilhus pakn. - T1-T2-K-U1
80 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Pakning til bundventil - Gustavsberg
81,5 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
T2/T1/K Bundventilhus pakning
95 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gustavsberg bundventilpakning
95 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Gustavsberg T2/T1 bundventilpakning
105 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GB T2-T1-K Bundventilhus pakn. - T1-T2-K-U1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GB T2-T1-K Bundventilhus pakn. - T1-T2-K-U1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN64,91 kr64,91 krKøb
2vvsfittings.dk77,5 kr77,5 krKøb
3VVS.dk78,75 kr78,75 krKøb
4CS MEGASTORE DK80 kr119 krKøb
5WATTOO.DK81,5 kr81,5 krKøb
6CompletVVS95 kr95 krKøb
7LavprisVVS95 kr95 krKøb
8BilligVVS DK105 kr105 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GB T2-T1-K Bundventilhus pakn. - T1-T2-K-U1

PriceData har fulgt prisen på GB T2-T1-K Bundventilhus pakn. - T1-T2-K-U1 i 171 dage. Laveste pris i perioden er 64,88 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 77,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 72 kr.

Den nuværende pris på 64,91 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for GB T2-T1-K Bundventilhus pakn. - T1-T2-K-U1. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for GB T2-T1-K Bundventilhus pakn. - T1-T2-K-U1 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 202664,91 kr12,59 kr (16%)
23. maj 202677,5 kr12,59 kr (19%)
16. maj 202664,91 kr
10. maj 202664,88 kr12,62 kr (16%)
9. maj 202677,5 kr9,09 kr (13%)
7. maj 202668,41 kr9,09 kr (12%)
6. maj 202677,5 kr9,09 kr (13%)
23. apr. 202668,41 kr9,09 kr (12%)
22. apr. 202677,5 kr9,09 kr (13%)
19. apr. 202668,41 kr9,09 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret