Gå til hovedindhold

Gustavsberg GB Nautic håndvask - 5550 håndvask Nautic 500x380 t-bolte- eller bæringer

GustavsbergSanitetEAN: 4047289917496
Pris fra 430 krtil 995 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 565 kr (57% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 429 kr 27. maj

Sammenlign priser på GB Nautic håndvask - 5550 håndvask Nautic 500x380 t-bolte- eller bæringer og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 430 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Gustavsberg Nautic 5550 håndvask 500x380 mm
430 kr
Til butik
Gustavsberg Nautic 5550 håndvask 500x380 mm billede

Produktinformation

GBG Nautic håndvask 500 x 380 mm til montering på bolte eller bæringer (anbefalet længde 195 eller 260 mm), hvid, med hanehul og overløb.

Produktspecifikationer

Mærke: Gustavsberg
Kategori: Håndvaske
EAN: 4047289917496
Varenr.: 238555
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Gustavsberg GB NAUTIC HåNDVASK 500X380MM
550,75 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GBG 5550 Nautic håndvask
591,31 kr
Til butik
GBG 5550 Nautic håndvask billede

Produktinformation

Gustavsberg Nautic håndvask - Kvalitet i stilfuldt designGustavsberg er med sine kvalitetsprodukter og sit fokus på komfort, kvalitet og fleksibilitet, den perfekte leverandør af alt til det skandinaviske badeværelse.Nautic - En serie der lever op til all...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Lamper & Armaturer
EAN: 4047289917496
Varenr.: 15843763716431
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gustavsberg Nautic 5550 håndvask, 50x38 cm, hvid
649 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Gustavsberg Nautic 5550 håndvask, 50x38 cm, hvid
705 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GB Nautic håndvask - 5550 håndvask Nautic 500x380 t-bolte- eller bæringer
748 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Gustavsberg Nautic 5550 håndvask 50x38 cm
868,75 kr
Til butik
Gå til Gulv og Flise Eksperten DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Håndvask Gustavsberg Nautic 5550
-15%995 kr
Før 1.170 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GB Nautic håndvask - 5550 håndvask Nautic 500x380 t-bolte- eller bæringer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GB Nautic håndvask - 5550 håndvask Nautic 500x380 t-bolte- eller bæringer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk430 kr430 krKøb
2VVS.dk550,75 kr550,75 krKøb
3EL-GROSSISTEN591,31 kr591,31 krKøb
4LavprisVVS649 kr649 krKøb
5BilligVVS DK705 kr705 krKøb
6CS MEGASTORE DK748 kr947 krKøb
7vvsfittings.dk868,75 kr868,75 krKøb
8Gulv og Flise Eksperten DK995 kr995 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GB Nautic håndvask - 5550 håndvask Nautic 500x380 t-bolte- eller bæringer

PriceData har fulgt prisen på GB Nautic håndvask - 5550 håndvask Nautic 500x380 t-bolte- eller bæringer i 186 dage. Laveste pris i perioden er 429 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 733 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 479 kr.

Den nuværende pris på 430 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 22% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for GB Nautic håndvask - 5550 håndvask Nautic 500x380 t-bolte- eller bæringer. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for GB Nautic håndvask - 5550 håndvask Nautic 500x380 t-bolte- eller bæringer de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026430 kr1 kr (0%)
27. maj 2026429 kr25 kr (6%)
25. maj 2026454 kr96,75 kr (18%)
24. maj 2026550,75 kr96,75 kr (21%)
22. maj 2026454 kr1 kr (0%)
21. maj 2026455 kr1 kr (0%)
15. maj 2026454 kr1 kr (0%)
14. maj 2026455 kr1 kr (0%)
12. maj 2026454 kr1 kr (0%)
6. maj 2026455 kr95,75 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret