Gå til hovedindhold

Gustavsberg GB Nautic blødt sæde - 9M24 Nautic blødt sæde hvid

GustavsbergSanitetEAN: 4047289920007
Pris fra 197 krtil 298,75 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 101,75 kr (34% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på GB Nautic blødt sæde - 9M24 Nautic blødt sæde hvid og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 197 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gustavsberg Nautic 9M24 toiletbræt, hvid
-10%197 kr
Før 219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gustavsberg Nautic 9M24 toiletbræt, hvid billede

Produktinformation

Dit nye toiletbræt til Nautic toilettet Nautic 9M24 er fremstillet i polypropylen. Med et let design, gøres det nemt at tage toiletbrættet af og sætte det på igen. Passer til: Alle toiletter fra Gustavsberg Nautic serien Gustavsberg er med sine kvalitet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Gustavsberg
Kategori: Toiletter
Farve: white
Størrelse: 390x385x55 mm
EAN: 4047289920007
Varenr.: 614579000
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gustavsberg 9m24 nautic blødt sæde hvid
212 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Gustavsberg Nautic 9M24 toiletsæde, hvid
-10%224 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gustavsberg Nautic 9M24 toiletsæde, hvid billede

Produktinformation

Et klassisk Gustavsberg Nautic toiletsæde Nautic 9M24 er fremstillet i polypropylen, og er med dets lette design nem at tage af og sætte på igen. Passer til: Alle toiletter fra Gustavsberg Nautic serien Gustavsberg er med sine kvalitetsprodukter og sit...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Gustavsberg
Kategori: Toilettet
Farve: white
Størrelse: 390x385x55 mm
EAN: 4047289920007
Varenr.: 614579000
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GB Nautic sæde blødt
242,78 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Gustavsberg Nautic toiletsde - hvid
246 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Gustavsberg Nautic blødt Standardsæde, hvid
246 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GB Nautic blødt sæde - 9M24 Nautic blødt sæde hvid
251 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Gustavsberg Nautic 9M24 toiletsæde, hvid
-10%269 kr
Før 299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Gustavsberg GB Nautic sæde blødt
275,75 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Gustavsberg Nautic toiletsæde, blød model. Hvid
292,5 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Nautic hvid sæde blødt med fast beslag
298,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GB Nautic blødt sæde - 9M24 Nautic blødt sæde hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GB Nautic blødt sæde - 9M24 Nautic blødt sæde hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS197 kr197 krKøb
2Proshop DK212 kr251 krKøb
3BilligVVS DK224 kr224 krKøb
4EL-GROSSISTEN242,78 kr242,78 krKøb
5WATTOO.DK246 kr246 krKøb
6Elvvs.dk246 kr246 krKøb
7CS MEGASTORE DK251 kr290 krKøb
8CompletVVS269 kr269 krKøb
9VVS.dk275,75 kr275,75 krKøb
10vvsfittings.dk292,5 kr292,5 krKøb
11MaintainIt298,75 kr298,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GB Nautic blødt sæde - 9M24 Nautic blødt sæde hvid

PriceData har fulgt prisen på GB Nautic blødt sæde - 9M24 Nautic blødt sæde hvid i 181 dage. Laveste pris i perioden er 191 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 215 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 207 kr.

Den nuværende pris på 197 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for GB Nautic blødt sæde - 9M24 Nautic blødt sæde hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for GB Nautic blødt sæde - 9M24 Nautic blødt sæde hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026197 kr15 kr (7%)
24. maj 2026212 kr15 kr (8%)
17. maj 2026197 kr15 kr (7%)
16. maj 2026212 kr15 kr (8%)
12. maj 2026197 kr15 kr (7%)
11. maj 2026212 kr15 kr (8%)
3. maj 2026197 kr15 kr (7%)
9. apr. 2026212 kr1 kr (0%)
30. mar. 2026211 kr1 kr (0%)
28. mar. 2026212 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret