Gå til hovedindhold

Gustavsberg GB Nautic håndvask - 5560 håndvask Nautic 600x461 t-bolt--bæring

GustavsbergSanitetEAN: 4047289917571
Pris fra 556 krtil 898 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 342 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 500 kr 18. apr.

Sammenlign priser på GB Nautic håndvask - 5560 håndvask Nautic 600x461 t-bolt--bæring og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 556 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gustavsberg Nautic 5560 håndvask, 60x46 cm, hvid
556 kr
Til butik
Gustavsberg Nautic 5560 håndvask, 60x46 cm, hvid billede

Produktinformation

Gustavsberg Nautic 5560 håndvask med overløbNautic-serien er Gustavsbergs sidste nye, og det er den bredeste produktserie med modeller, som dækker de fleste behov.Designet er smukt og har bløde linjer, med denne vask får du en pladsbesparende, funktionel...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Gustavsberg
Kategori: Håndvaske
Farve: white
Størrelse: 600x185x460 mm
EAN: 4047289917571
Varenr.: 626260000
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Gustavsberg Nautic 5560 håndvask 60x46,1 cm
588 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GB 5560 Nautic håndvask 600 x 460 mm
591,31 kr
Til butik
GB 5560 Nautic håndvask 600 x 460 mm billede

Produktinformation

Gustavsberg håndvask - sanitet i kvalitetGustavsberg er med sine kvalitetsprodukter og fokus på komfort, kvalitet og fleksibilitet, den perfekte leverandør af alt til det skandinaviske badeværelse.Med Gustavsberg Nautic får du en fængende og inspirerende...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Lamper & Armaturer
EAN: 4047289917571
Varenr.: 15843765190991
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Gustavsberg Nautic 5560 håndvask, 60x46 cm, hvid
599 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Gustavsberg Nautic 5560 håndvask, 60x46 cm, hvid
799 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Gustavsberg Nautic 5560 håndvask 60x46,1 cm
828,75 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GB Nautic håndvask - 5560 håndvask Nautic 600x461 t-bolt--bæring
898 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GB Nautic håndvask - 5560 håndvask Nautic 600x461 t-bolt--bæring koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GB Nautic håndvask - 5560 håndvask Nautic 600x461 t-bolt--bæring koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS556 kr556 krKøb
2Elvvs.dk588 kr588 krKøb
3EL-GROSSISTEN591,31 kr591,31 krKøb
4BilligVVS DK599 kr599 krKøb
5CompletVVS799 kr799 krKøb
6vvsfittings.dk828,75 kr828,75 krKøb
7CS MEGASTORE DK898 kr1.097 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GB Nautic håndvask - 5560 håndvask Nautic 600x461 t-bolt--bæring

PriceData har fulgt prisen på GB Nautic håndvask - 5560 håndvask Nautic 600x461 t-bolt--bæring i 182 dage. Laveste pris i perioden er 476 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 799 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 568 kr.

Den nuværende pris på 556 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for GB Nautic håndvask - 5560 håndvask Nautic 600x461 t-bolt--bæring. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for GB Nautic håndvask - 5560 håndvask Nautic 600x461 t-bolt--bæring de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026556 kr31 kr (5%)
25. maj 2026587 kr4,31 kr (1%)
24. maj 2026591,31 kr35,31 kr (6%)
17. maj 2026556 kr31 kr (5%)
16. maj 2026587 kr31 kr (6%)
12. maj 2026556 kr9,53 kr (2%)
11. maj 2026565,53 kr9,53 kr (2%)
3. maj 2026556 kr56 kr (11%)
18. apr. 2026500 kr87 kr (15%)
17. apr. 2026587 kr87 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret