Gå til hovedindhold

Gardena Batteridrevet plæneklipper PowerMax Duo 46/36V 4Ah, sæt - 14646-20

GardenaRedskaberEAN: 4066407504981
Pris fra 3.545 krtil 4.379,95 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 834,95 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.975 kr 11. mar.

Sammenlign priser på Gardena Batteridrevet plæneklipper PowerMax Duo 46/36V 4Ah, sæt - 14646-20 og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3545 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gardena Akku-Elplæneklipper Powermax Duo 46/36V
3.545 kr
Til butik
Gardena Akku-Elplæneklipper Powermax Duo 46/36V billede

Produktinformation

Gardena - 14646-20 - Akku-Elplæneklipper - Powermax Duo 46/36V - 36Volt (2X18V) - Sort/Grå - 2X Li-Ion Akku 4,0Ah - Power For All Alliance

Produktspecifikationer

Mærke: Gardena
Artikel nr.: 14646-20
EAN: 4066407504981
Varenr.: 1002749517
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena Elplæneklipper Batteridrevet plæneklipper PowerMax Duo 46/36V 4Ah
3.649 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Gardena plæneklipper 36V/4,0 AH, 460mm
3.799 kr
Til butik
Gardena plæneklipper 36V/4,0 AH, 460mm billede

Produktinformation

Batteridrevet plæneklipper med stor kapacitet og nem betjening Gardena PowerMax Duo plæneklipper er et stærkt valg til dig, der vil gøre græsslåningen lettere og mere effektiv. Med sin klippebredde på 46 cm og de to synkroniserede knive får du en jævn og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Gardena
Kategori: Have & udendørsliv
Farve: green
Størrelse: 46 cm
EAN: 4066407504981
Varenr.: 881674571
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena Batteridrevet plæneklipper PowerMax Duo 46/36V 4Ah, sæt
3.811 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gardena PowerMax Duo 46/36V akku-plæneklipper - sort/grå
-9%3.899 kr
Før 4.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gardena PowerMax Duo 46/36V akku-plæneklipper - sort/grå
-9%3.919 kr
Før 4.319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Gardena Akku-Elplæneklipper Powermax Duo 46/36V
4.249 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Gardena plæneklipper 36V/4,0 AH, 460mm
4.299 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Gardena Batteridrevet plæneklipper PowerMax Duo 46/36V 4Ah, sæt - 14646-20
4.310 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Gardena Plæneklipper - Powermax Duo 46/36v 4ah - Batteridrevet
4.379,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gardena Batteridrevet plæneklipper PowerMax Duo 46/36V 4Ah, sæt - 14646-20 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gardena Batteridrevet plæneklipper PowerMax Duo 46/36V 4Ah, sæt - 14646-20 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.545 kr3.545 krKøb
2Proshop DK3.649 kr3.649 krKøb
3LavprisEl3.799 kr3.799 krKøb
4CS MEGASTORE DK3.811 kr4.010 krKøb
5Boligcenter DK3.899 kr3.899 krKøb
6Vivas DK3.919 kr4.079 krKøb
7Ultrashop4.249 kr4.249 krKøb
8Greenline4.299 kr4.299 krKøb
9Homeshop DK4.310 kr4.310 krKøb
10Gucca.dk4.379,95 kr4.379,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gardena Batteridrevet plæneklipper PowerMax Duo 46/36V 4Ah, sæt - 14646-20

PriceData har fulgt prisen på Gardena Batteridrevet plæneklipper PowerMax Duo 46/36V 4Ah, sæt - 14646-20 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 2.975 kr (registreret d. 11. marts 2026), højeste er 3.850 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.280 kr.

Den nuværende pris på 3.545 kr er 8% over normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for Gardena Batteridrevet plæneklipper PowerMax Duo 46/36V 4Ah, sæt - 14646-20. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for Gardena Batteridrevet plæneklipper PowerMax Duo 46/36V 4Ah, sæt - 14646-20 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 20263.545 kr246 kr (7%)
19. maj 20263.299 kr100 kr (3%)
12. maj 20263.399 kr368 kr (10%)
7. maj 20263.767 kr3 kr (0%)
6. maj 20263.770 kr3 kr (0%)
3. maj 20263.767 kr3 kr (0%)
29. apr. 20263.770 kr3 kr (0%)
16. apr. 20263.767 kr9 kr (0%)
15. apr. 20263.776 kr15 kr (0%)
11. apr. 20263.791 kr65 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret